Rzeszów - Poniedziałek, 30.06.2025
Reklama

Uwaga kierowcy! Od piątku utrudnienia na ul. Rzecha. Będą wymieniać nawierzchnię

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. W dniach od 30 kwietnia do 5 maja na ul. Rzecha drogowcy będą wymieniać nawierzchnię. Prace będą prowadzone na odcinku od skrzyżowania z ul. Lubelską do skrzyżowania z Załęską. Wystąpią utrudnienia w ruchu. Zmianie ulegnie również trasa linii autobusowej nr 41.

Prace na ul. Rzecha rozpoczną się w najbliższy piątek ok. godz. 18:00. Ulica na odcinku od skrzyżowania z ul. Lubelską do skrzyżowania z ul. Załęską wraz z mostem im. Tadeusza Mazowieckiego, będzie wyłączona z ruchu. Rondo na skrzyżowaniu ulic Lubelskiej i Krogulskiego (im. Rodziny Ulmów) będzie przejezdne, podobnie jak skrzyżowanie ulic Rzecha i Załęskiej. Roboty potrwają do 5 maja (środa) do godz. 5 rano.

Prace na ul. Rzecha będą polegały na ściągnięciu nawierzchni i ułożeniu nowej. Roboty będą wykonywane w ramach gwarancji.
Reklama
W dniach od 30 kwietnia (po godz. 18) do 5 maja (przed godz. 5 rano) kierowcom jadącym ze wschodu na zachód miasta i w kierunku przeciwnym zalecae jest korzystanie z ul. Lwowskiej, al. Piłsudskiego, ul. Krakowskiej.

Zmiana trasy linii autobusowej nr 41

W związku z wymianą nawierzchni w dniu 4 maja br. (wtorek) zmianie ulegnie trasa linii autobusowej nr 41. Autobusy jeździć będą od przystanku Lubelska szpital 02 przez ulice Maczka i Ciepłowniczą do przystanku Rzecha stacja paliw 03 (z wyłączeniem części ulicy Lubelskiej oraz mostu im. Tadeusza Mazowieckiego). Dalszy przebieg trasy i rozkład godzinowy tej linii nie ulegnie zmianie. Na trasie przejazdu odcinkiem objazdowym obowiązują wszystkie przystanki.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Uwaga kierowcy! Dziś utrudnienia w ruchu w centrum Rzeszowa

RZESZÓW. Trwa 29. Rajd Rzeszowski. Dziś wieczorem (7.08) zawodnicy ścigać się będą w centrum Rzeszowa. Kilka ulic zostanie zamkniętych.

Rzeszów

Pszczoły zamieszkały w centrum Rzeszowa [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Na dachu Galerii Rzeszów zamieszkało 5 rodzin pszczelich – to nawet pół miliona pszczół. 

Rzeszów

Arkadiusz Andrejkow stworzył mural na budynku OKL Prz w Jasionce

JASIONKA. Mural ma przypominać o lokalnych lotniczych tradycjach, popularyzować lotnictwo i inspirować przyszłych adeptów pilotażu do studiowania.

Rzeszów

W sobotę zbiórka krwi dla potrzebujących

RZESZÓW. W centrum handlowym Plaza obędzie się kolejna akcja honorowego krwiodawstwa.

Rzeszów

Nowy żłobek powstanie na os. Wilkowyja

RZESZÓW. Radni zabezpieczyli pierwsze środki na budowę nowego żłobka na osiedlu Wilkowyja. Ma powstać do 2022 roku.

Rzeszów

Kierowco! Remont ul. Lisa-Kuli rozpoczęty [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Utrudnień należy się spodziewać do końca sierpnia. Remontowana droga będzie miała całkowicie nową nawierzchnię.

Rzeszów

Z Rzeszowa wyruszyła piesza pielgrzymka na Jasną Górę

RZESZÓW. „Niewiasto Eucharystii ucz świętowania” – to hasło tegorocznej pielgrzymki z Rzeszowa do Częstochowy, która ze względu na pandemię odbywa się w zmienionej formie.

Rzeszów

Rusza budowa Podkarpackiego Centrum Nauki

RZESZÓW. Dziś symbolicznie wbito łopatę pod budowę Podkarpackiego Centrum Nauki „Łukasiewicz”. Inwestycja o wartości ponad 90 mln zł ma być gotowa w połowie 2022 roku.

Reklama