Rzeszów - Niedziela, 14.09.2025
Reklama

W 9. kolejce PlusLigi Asseco Resovia podejmie Jastrzębski Węgiel

Dodano: 06.12.2019 r.

fot. Asseco Resovia Rzeszów
fot. Asseco Resovia Rzeszów
RZESZÓW. Siatkarze Asseco Resovii Rzeszów w meczu 9. kolejki PlusLigi podejmą Jastrzębski Węgiel. Na kibiców w hali Podpromie będzie czekała niespodzianka.

Kibice siatkówki będą mogli w tym roku spędzić Mikołajki w hali Podpromie. W piątek o godz. 20.30 siatkarze Asseco Resovii podejmą Jastrzębski Węgiel w kolejnym spotkaniu w PlusLidze. Na prezenty sportowe jednak nie ma co liczyć, obie drużyny potrzebują punktów.

Asseco Resovia po słabym początku sezonu plasuje się dopiero na 11. miejscu w tabeli i chcąc liczyć się w walce o play-off musi zacząć wygrywać. W ostatnim spotkaniu we własnej hali rzeszowianie urwali punkt ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle, ale już z Warszawy wrócili z zerowym dorobkiem.

„Chcemy się wreszcie przełamać, to ma być taki właśnie mecz” – zapowiada rozgrywający rzeszowian Marcin Komenda.

Jastrzębianie w tym sezonie także mieli problemy, co poskutkowało zmianą trenera. W Rzeszowie po raz pierwszy Jastrzębski Węgiel poprowadzi Serb Slobodan Kovac, który z reprezentacją Serbii wygrał ostatnio mistrzostwo Europy.
Reklama
Zanim jednak objął jastrzębian, ci wygrali trzy ostatnie mecze pod wodzą dotychczasowego asystenta Luka Reynoldsa, który tymczasowo prowadził zespół po odejściu Włocha Roberto Santilliego. To pozwoliło jastrzębianom awansować na trzecie miejsce w tabeli, mając jednak już za sobą 11 rozegranych spotkań. Rzeszowianie do tej pory zagrali dziewięć meczów.
 
Podczas spotkania z Jastrzębskim Węglem na kibiców w hali Podpromie będzie czekała niespodzianka. Jeden ze sponsorów, firma Kruszgeo S. A., wzorem lat poprzednich, wydała kalendarz siatkarski na rok 2020, który w piątek w ilości 2 tysięcy sztuk zostanie rozdany kibicom przez pracowników firmy.

Źródło: Asseco Resovia Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Okradł salon meblowy w Rzeszowie na ponad 12 tys. zł

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci zatrzymali 38-letniego mieszkańca Rzeszowa, który dokonał 11 kradzieży w jednym z salonów meblowych. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Rzeszów

Diecezja rzeszowska zbiera na powodzian. Miasto przekaże 200 tys. dla mieszkańców gminy Chmielnik

RZESZÓW. W minionym tygodniu intensywne opady deszczu, burze i nawałnice wyrządziły wiele szkód mieszkańcom Podkarpacia. We wszystkich kościołach diecezji rzeszowskiej odbędzie się zbiórka na rzecz poszkodowanych.

Rzeszów

W Rzeszowie odwołano Pogotowie Przeciwpowodziowe. Poszkodowani mogą starać się o zasiłek

RZESZÓW. W związku z ustabilizowaniem się sytuacji powodziowej dziś o godz. 6:00 rano odwołano Pogotowie Przeciwpowodziowe.

Rzeszów

Nowy rozkład jazdy sześciu linii komunikacji miejskiej

RZESZÓW. Od 1 lipca br. zmianie ulegnie rozkład jazdy linii nr 13, 17, 34, 35, 45 i 53.

Rzeszów

Miasto rozpoczyna walkę z komarami i kleszczami

RZESZÓW. Dwa dni potrwają działania mające na celu zwalczanie komarów i kleszczy na terenie miasta.

Rzeszów

Będzie połączenie ul. Krajobrazowej i ul. Niemena z ul. Wyspiańskiego

RZESZÓW. Ruszył przetarg na roboty budowlane polegające na budowie połączenia ul. Krajobrazowej i ul. Niemena z ul. Wyspiańskiego.

Rzeszów

Siedem firm zainteresowanych modernizacją ul. Lisa Kuli

RZESZÓW. Wszystkie oferty mieszczą się w wymaganiach finansowych, jakie wyznaczyło miasto.

Rzeszów

LOT uruchamia 4 wakacyjne połączenia z Jasionki

RZESZÓW. W wakacje z lotniska w Jasionce polecimy do Chorwacji, Grecji, Hiszpanii i Bułgarii. Do wznowienia lotów szykuje się również Ryanair.

Reklama