Rzeszów - Wtorek, 13.05.2025
Reklama

W dniach 16 i 17 sierpnia zamknięte odcinki ul. Matysowskiej

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Zaplanowany pierwotnie na 11 i 12 sierpnia ostatni etap prac przy rozbudowie ulicy Matysowskiej na osiedlu Matysówka, został przesunięty na 16 i 17sierpnia. W tych dniach odcinki ww. ulicy będą zamknięte dla ruchu drogowego. Autobusy MPK pojadą objazdami.

W pierwszy dzień robót, tj. wtorek (16.08) w godz. 8:00 – 18:00 nieprzejezdny będzie odcinek od ul. Pienińskiej/św. Walentego do ul. Nowe Wzgórza.

W środę (17.08) w godzinach 8:00-18:00 ul. Matysowska zamknięta będzie na odcinku od ul. Nowe Wzgórza do ul. Kiepury.

Na czas trwania robót zaplanowano objazdy. W stronę os. Zalesie, jadąc od ul. św. Walentego, można się dostać przez ul. św. Rocha, a później ul. Wieniawskiego. Wracając, kierowcy mogą skorzystać również z objazdu na ul. Wierchowej. Z kolei kierowcy, którzy chcą dostać się do południowych części Rzeszowa, skorzystają z objazdu przez Chmielnik, Kielnarową, Tyczyn, al. Sikorskiego oraz ul. Robotniczą.
Reklama

Zmiany w kursach autobusów MPK

Na czas robót autobusy komunikacji miejskiej pojadą wg zmienionych rozkładów jazdy. Na linii nr 5 autobusy dojadą do przystanku Powst. Warszawy/Sikorskiego 12 bez zmian. Natomiast w kierunku ul. Lubelskiej kurs rozpocznie się od przystanku Powst. Warszawy/Rejtana 13, a dalej bez zmian. Zawieszona zostanie linia nr 48.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Policyjny Black Hawk nad Rzeszowem

RZESZÓW. W ostatnich dniach, zainteresowanie części mieszkańców wzbudził niecodzienny widok na rzeszowskim niebie.

Rzeszów

WSPiA apeluje do studentów i pracowników "o ostrożność i nieuleganie panice"

RZESZÓW. „Zachowaj ostrożność, nie panikuj” - WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa wystosowała apel do studentów i pracowników, w związku z koronawirusem.

Rzeszów

Pierwszy etap odmulania rzeszowskiego zalewu zakończony

RZESZÓW. Zakończył się pierwszy etap odmulania rzeszowskiego zalewu. Kolejny etap rozpocznie się w połowie października. Wydobyty osad trafi do miejscowości Wola Dalsza.

Rzeszów

Spotkanie dla pasjonatów Internetu i nowych technologii

RZESZÓW. 26. edycja XRAii. odbędzie się 10 marca.

Rzeszów

Znamy kolejną proponowaną lokalizację dla nowego budynku Sądu Okręgowego

RZESZÓW. Po tym jak radni nie przyjęli pomysłu na lokalizację nowego gmachu Sądu Okręgowego na ul. Borowej, ratusz znalazł kolejny teren, tym razem na os. Drabinianka.

Rzeszów

W poniedziałek sesja nadzwyczajna. Tematem ochrona terenów przy Wisłoku przed zabudową

RZESZÓW. Radni Prawa i Sprawiedliwości chcą planu zagospodarowania przestrzeni dla terenów wzdłuż Wisłoka. 

Rzeszów

Ratusz po raz czwarty ogłasza przetarg na budowę kładek rowerowych

RZESZÓW. Tym razem termin wykonania inwestycji kończy się 31 sierpnia 2021 roku

Rzeszów

"Koło" pojedzie ze zmienionym rozkładem od 16 marca. Ma to poprawić punktualność

Od 16 marca zacznie obowiązywać nowy rozkład linii 0A i 0B. Zmiany dotyczą również linii nr 18 i 19.

Reklama