Rzeszów - Środa, 25.03.2026
Reklama

W Galerii Nowy Świat otwarto nowy sklep popularnej sieci

Dodano: 16.03.2026 r. / Redakcja

Zdjęćie ze strony Galerii Nowy Świat
Zdjęćie ze strony Galerii Nowy Świat

RZESZÓW. W Galerii Nowy Świat w Rzeszowie otwarto nowy sklep sieci Żabka. Punkt zlokalizowany jest na poziomie -1 i oferuje szeroki wybór produktów na szybkie, codzienne zakupy.

Klienci znajdą tu artykuły spożywcze, napoje, przekąski oraz produkty pierwszej potrzeby. Dostępna jest również strefa „food to go” z kawą, hot dogami, kanapkami i ciepłymi daniami.

Sklep czynny jest od poniedziałku do soboty w godz. 6:00–23:00. W niedziele handlowe obowiązują te same godziny, natomiast w niedziele niehandlowe placówka działa od 9:00 do 21:00.

Nowa Żabka oferuje także dodatkowe usługi, m.in. odbiór i nadawanie przesyłek, płatności bezgotówkowe oraz doładowania telefonów.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wspólne kontrole Policji i sanepidu w Rzeszowie

RZESZÓW. Czy mieszkańcy Rzeszowa przestrzegają obowiązujących ograniczeń wprowadzonych w związku z pandemią? Policja i pracownicy sanepidu sprawdzają.

Rzeszów

Ulica Lisa-Kuli już przejezdna

RZESZÓW. Zakończyła się modernizacja ul. Lisa Kuli. Wykonawca miał czas do końca sierpnia, jednak prace udało się zrealizować przed terminem.

Rzeszów

Będą dwie nowe ulice w Rzeszowie? We wtorek zdecydują radni

RZESZÓW. Podczas najbliższej sesji radni zdecydują o nadaniu nazw dwóm ulicom - ul. ks. Andrzeja Rabija, na osiedlu Krakowska-Południe oraz ul. Jana Welca na osiedlu Staromieście.

Rzeszów

W powiecie rzeszowskim utonęły dwie osoby

Policja apeluje o rozwagę i ostrożność podczas wypoczynku nad wodą. W minioną niedzielę w powiecie rzeszowskim utonęły dwie młode osoby – 22-latka z powiatu lubaczowskiego oraz 30-latek z powiatu rzeszowskiego.

Rzeszów

Gdzie w Rzeszowie kupisz worki na odpady zielone?

RZESZÓW. Trzy punkty stacjonarne oraz automaty, to miejsca w których można zaopatrzyć się w worki na odpady zielone.

Rzeszów

ZTM ponownie wyłącza "ciepły guzik" w autobusach

RZESZÓW. W związku ze wzrostem zakażeń w województwie podkarpackim, ZTM ponownie zawiesiło funkcję „ciepłego guzika” w autobusach miejskich.

Rzeszów

Tragedia na A4 w Bratkowicach. Zginął 35-letni mężczyzna

Policjanci wyjaśniają okoliczności piątkowego wypadku na A4 w Bratkowicach. 35-letni obywatel Białorusi została śmiertelnie potrącony przez kierowcę fiata.

Rzeszów

Dwa kursy linii nr 35 przyspieszone

RZESZÓW. Od najbliższej niedzieli 16 sierpnia drobnej korekcie ulegnie rozkład jazdy linii nr 35.

Reklama