Rzeszów - Wtorek, 23.12.2025
Reklama

W każdą środę tego roku bezpłatne porady i badania w NFZ

Dodano: 02.10.2019 r.

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl
RZESZÓW. Akcja „Środa z Profilaktyką” potrwa do końca tego roku. Nie wykluczone, że będzie ona kontynuowana w przyszłym roku. Aby skorzystać z porad oraz badań nie potrzebujemy żadnych dokumentów.

W ramach akcji „Środa z Profilaktyką” w siedzibie NFZ w Rzeszowie przy ul. Zamkowej w każdą środę w tym roku można będzie skorzystać w godzinach 8-16 z bezpłatnych porad oraz badań.

Dzięki bezpłatnym poradom skorzystamy z usług specjalisty pielęgniarstwa dotyczących m.in. badań profilaktycznych finansowanych przez NFZ oraz zachowań prozdrowotnych oraz dietetyka w kwestii prawidłowego odżywiania.

Bezpłatne badania obejmują ciśnienie krwi, pomiar na analizatorze składu ciała wraz z wydrukiem oraz badania poziomu cukru we krwi (badanie w godz. 8-10).

Wszystko bezpłatnie i bez skierowania, dla każdego chętnego, który odwiedzi NFZ lub będzie przechodził w okolicy. Do skorzystania z porad czy badania nie jest potrzebny żaden dokument potwierdzający ubezpieczenie. Niepełnoletnie dzieci mogą skorzystać z porady/badania wyłączenie w obecności rodzica/opiekuna prawnego.

Akcja „Środa z Profilaktyką” w ww. wymiarze rozpoczyna się jutro (2 października) i wg wstępnych ustaleń trwa do końca tego roku.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Śmiertelny wypadek w powiecie rzeszowskim. Bmw zderzyło się z dwoma mercedesami

RZESZÓW. Policjanci ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło dziś w nocy w Stykowie. Kierowca bmw nie przeżył zderzenia z dwoma mercedesami.

Rzeszów

Rzeszowska Policja ma nowe radiowozy

RZESZÓW. Do Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie trafiło 6 nowych radiowozów marki Toyota Corolla z napędem hybrydowym.

Rzeszów

W Rzeszowie powstaje szpital tymczasowy dla pacjentów z Covid-19

RZESZÓW. W nowo wybudowanym skrzydle szpitala MSWiA utworzony zostanie szpital tymczasowy dla pacjentów zakażonych koronawirusem. Placówka powstanie w ciągu 30 dni.

Rzeszów

Ograniczenia w komunikacji miejskiej. Od 2 listopada nowy rozkład jazdy

RZESZÓW. 2 listopada br. zacznie obowiązywać nowy rozkład jazdy, uwzględniający przede wszystkim zmiany w kursach porannych oraz wieczorowych.

Rzeszów

Tenisiści z Politechniki Rzeszowskiej zdobyli złoto w Akademickich Mistrzostwach Polski

RZESZÓW. Zawodniczki Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie i zawodnicy Politechniki Rzeszowskiej wygrali Akademickie Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym, które zakończyły się we wtorek w Rzeszowie.

Rzeszów

Osiem kierunków w zimowym rozkładzie lotów z Rzeszowa

RZESZÓW. W weekend w Porcie Lotniczym Rzeszów-Jasionka zaczął obowiązywać zimowy rozkład lotów. Trzy linie lotnicze oferują osiem kierunków. Od 6 listopada nowy przewoźnik WizzAir połączy Rzeszów z holenderskim Eindhoven.

Rzeszów

Strajk kobiet: Dziś blokady ulic w Rzeszowie

RZESZÓW. „Przed nami gorący tydzień” - organizatorzy strajków kobiet zapowiedzieli kolejne protesty na Podkarpaciu. Dziś planują m.in. zablokować Rzeszów.

Rzeszów

92 projekty w ramach RBO na 2021 rok. Ruszyło głosowanie

RZESZÓW. Jakie projekty zostaną zrealizowane w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego w 2021 roku? O tym zdecydują mieszkańcy w procesie głosowania, które już się rozpoczęło.

Reklama