Rzeszów - Sobota, 28.03.2026
Reklama

W kilkunastu budynkach na terenie Rzeszowa zabraknie ciepłej wody

Dodano: 28.01.2026 r. / Redakcja

Zdjęcie ilustracyjne / fot. SI
Zdjęcie ilustracyjne / fot. SI

RZESZÓW. Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Rzeszowie informuje o czasowych przerwach w dostawie ciepła do podgrzewu zimnej wody wodociągowej. Komunikat dotyczy kilkunastu budynków, m.in. na osiedlach: Dąbrowskiego, 1000-lecia i gen. Andersa. Ciepłej wody może nie być przez kilka godzin.

W związku z pracami remontowo-konserwacyjnymi w węzłach cieplnych w najbliższych dniach mieszkańcy wybranych budynków w Rzeszowie muszą liczyć się z czasowym brakiem ciepłej wody.

W środę, 28 stycznia 2026 r. w godz. 9:00–14:00 przerwa w dostawie ciepłej wody wystąpi w budynku przy ul. Monte Cassino 12.

W czwartek, 29 stycznia 2026 r. utrudnienia dotyczyć będą budynków przy: Ofiar Katynia 12 (kl. 4 i 8), Kochanowskiego 12, 14, Dąbrowskiego 56 (internat), 58, 58A, 60, 60A, 60B, 62, Dominikańska 1, 3 oraz Podwisłocze 16, 18. Ciepłej wody może nie być tam od 8:00 do 14:00.

W piątek, 30 stycznia problem z dostępem do ciepłej wody będą mieli lokatorzy budynków przy ulicach: Ofiar Katynia 12 (kl. 12), Kochanowskiego 16, 18, Dominikańska 6, 6A, 8, 10, Podwisłocze 24, 26 oraz Bohaterów Westerplatte 1, 1A, 3, 5, 7, 9.

MPEC w Rzeszowie zapewnia, że dołoży wszelkich starań, aby skrócić czas prac do niezbędnego minimum i przeprasza mieszkańców za ewentualne utrudnienia.


Źródło: MPEC Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Nowoczesny rezonans magnetyczny w szpitalu przy ul. Rycerskiej

RZESZÓW. W Szpitalu Miejskim im. Jana Pawła II w Rzeszowie otwarto nowoczesną Pracownię Rezonansu Magnetycznego. Pracownia posiada kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia. Powstała dzięki dofinansowaniu z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

Rzeszów

Ruszyła rozbudowa drogi z Rzeszowa do Jasionki. Wbito symboliczną łopatę

RZESZÓW. Inwestycję za ponad 124 mln zł realizuje firma Budimex S.A.

Rzeszów

Dodatkowe pieniądze w budżecie Rzeszowa na projekty trzech inwestycji

RZESZÓW. Na wniosek Konrada Fijołka prezydenta Rzeszowa rada miasta zarezerwowała dodatkowe pieniądze w budżecie miasta na trzy ważne inwestycje.

Rzeszów

Budowa nowej szkoły i przedszkola przy ul. Kwiatkowskiego na finiszu

RZESZÓW. Obiekt ma być gotowy na rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2022/2023. Będzie tam miejsce dla 450 uczniów i 300 przedszkolaków.

Rzeszów

14 ekologicznych autobusów dla Rzeszowa. Umowy podpisane

RZESZÓW. Do Rzeszowa trafi kolejnych 14 ekologicznych autobusów. Miasto podpisało umowy na ich dostawę z firmami Autosan i Solaris.

Rzeszów

Rekordowy czerwiec na lotnisku w Jasionce

RZESZÓW. Blisko 80 tysięcy pasażerów obsłużył w czerwcu 2022 r. port lotniczy Rzeszów-Jasionka. 

Rzeszów

Rusza budowa II linii technologicznej ITPOE w Rzeszowie

RZESZÓW. Wmurowano kamień węgielny pod budowę II linii technologicznej Instalacji Termicznego Przetwarzania z Odzyskiem Energii w Rzeszowie.  Inwestycja PGE Energia Ciepła z Grupy PGE ma być gotowa w IV kwartale 2024 roku.

Reklama