Rzeszów - Piątek, 02.05.2025
Reklama

W lecie czeka nas remont Wiaduktu Śląskiego?

Dodano:

fot. Vic / Archiwum RESinet.pl
fot. Vic / Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Jeszcze w tym roku Ratusz planuje remont Wiaduktu Śląskiego. Chodzi o poprawę dylatacji.
 
Remont Wiaduktu Śląskiego odbędzie się najprawdopodobniej latem tego roku. Przetarg ma ruszyć w I kwartale br. Chodzi głównie o poprawę dylatacji jezdni, przez co prace w związku inwestycją nie zakładają większych utrudnień w ruchu.

„Remont ma się odbyć w tym roku. Musi być do  tego odpowiednia pogoda, więc najprawdopodobniej remont ruszy w lecie. Wiadukt na ten czas nie będzie całkowicie wyłączony z ruchu” – informuje Agnieszka Siwak – Krzywonos, z biura prasowego Urzędu Miasta.
 
W budżecie miasta na ten cel zarezerwowano ok. 1,1 mln zł
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Kolejni sportowcy wspierają kampanię promującą rzeszowską komunikację miejską

RZESZÓW. Andrzej Jodłowski i Aneta Przepióra-Jodłowska, dołączyli do grona ambasadorów kampanii promującej rzeszowską komunikację miejską.

Rzeszów

MPWiK rozpoczyna potężną inwestycję w Rzeszowie. Umowa podpisana

RZESZÓW. Blisko 47 mln zł będzie kosztowała kolejna wielka inwestycja realizowana przez rzeszowskie Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji.

Rzeszów

Miasto testuje inteligentne pojemniki na śmieci [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Na ulicy Hetmańskiej w Rzeszowie pojawiły się inteligentne pojemniki na śmieci. Na razie na okres testowy. Jeśli się sprawdzą, nie wykluczone że miasto wprowadzi je na stałe.

Rzeszów

Rozbudowa ul. Wołyńskiej na ukończeniu [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Dobiegają końca prace przy budowie I etapu łącznika ulicy Wołyńskiej z ul. Potokową. Inwestycja ma być gotowa w maju br.

Rzeszów

Rusza sezon fontannowy w Rzeszowie. Są dwie nowości

RZESZÓW. W Rzeszowie rozpoczyna się sezon fontannowy. Pierwsza została już uruchomiona. Sukcesywnie włączane będą kolejne. W tym roku pojawią się również dwie nowe fontanny.

Rzeszów

Nowy sprzęt w Szpitalu Miejskim. Służy najmłodszym pacjentom

RZESZÓW. Szpital Miejski w Rzeszowie ma nowy aparat do USG. Sprzęt zakupiono ze środków Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego.

Rzeszów

Zamknięty fragment ścieżki pieszo-rowerowej przy rzeszowskiej plaży

RZESZÓW. Do końca kwietnia zamknięty będzie ponad 150 metrowy odcinek ścieżki pieszo-rowerowej przy plaży miejskiej. Tymczasowe przejście poprowadzono przez teren plaży.

Rzeszów

Bezpłatne badania prenatalne w KSW nr 2 w Rzeszowie

RZESZÓW. W ofercie Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 2 w Rzeszowie pojawiła się możliwość wykonania bezpłatnych badań prenatalnych.

Reklama