Rzeszów - Piątek, 19.09.2025
Reklama

W lipcu remont wiaduktu nad ul. Batorego. ZTM czeka na propozycje objazdów dla autobusów

Dodano: 20.03.2019 r.

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl
RZESZÓW. PKP PLK zapowiada, że remont wiaduktu biegnącego nad ul. Batorego rozpocznie w lipcu, a przez pierwsze 10 miesięcy droga ma być całkowicie wyłączona z ruchu. Zarząd Transportu Miejskiego kieruje prośbę do podróżnych o zgłaszanie propozycji objazdów.

Na przełomie lipca br. realizowana będzie długo oczekiwana inwestycja jaką jest przebudowa wiaduktu kolejowego nad ul. Batorego. Na czas prowadzonych prac ulica ta będzie całkowicie wyłączona z ruchu.

W związku z utrudnieniami konieczna będzie zatem zmiana tras kilku linii komunikacji miejskiej, które tamtędy kursują a mianowicie linii: 5, 9, 12, 29, 59 oraz N1. Kierowcy prywatni będą zmuszeni na czas remontu zrezygnować z przejazdu ul. Batorego.

Propozycją Zarządu Transportu Miejskiego jest skierowanie ww. linii przez Plac Wolności, następnie ul. Marszałkowską i Lubelską w ul. Maczka do ul. Siemieńskiego i dalej bez zmian.

„Zapraszamy wszystkich Podróżnych do zgłaszania swoich uwag co do przedstawionych propozycji, a także do przedstawiania swoich propozycji objazdów” – informuje ZTM.

Sugestie w ww. sprawie należy składać do Zarządu Transportu Miejskiego w Rzeszowie (również drogą elektroniczną na adres: ztm@ztm.erzeszow.pl ) do dnia 30 kwietnia br.
 
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Przyniesiesz „elektrograty” dostaniesz kwiaty. Weekendowa akcja rzeszowskiego marketu budowlanego

RZESZÓW. Rzeszowski sklep Castorama po raz kolejny organizuje proekologiczną akcję pod hasłem "Kwiaty za elektrograty".

Rzeszów

Na 5 dni zamkną parking i fragment ulicy w centrum Rzeszowa

RZESZÓW. W związku z organizacją festiwalu kulinarnego Karpaty na Widelcu, przesz pięć dni jeden z parkingów oraz fragment ulicy w centrum Rzeszowa będą zamknięte dla zmotoryzowanych.

Rzeszów

Młodociany „diler” został zatrzymany przez policjanta w cywilu na rzeszowskich bulwarach

RZESZÓW. W dzień wolny od pracy jeden z funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie napotkał młodego sprzedawcę narkotyków, na bulwarach w Rzeszowie. Młody przestępca prosił nieznajomego, by upewnił się, że na moście nie...

Rzeszów

Regionalne produkty prosto od producentów. W sobotę Podkarpacki Bazarek w Rzeszowie

RZESZÓW. Około 100 wystawców z Podkarpacia wystawi swoje produkty podczas najbliższego Podkarpackiego Bazarku, który odbędzie się w sobotę, 20 września w Rzeszowie.

Rzeszów

Rzeszowska Plaza obchodzi 20-lecie. Z okazji urodzin przygotowano moc atrakcji

RZESZÓW. 20 września 2025 r. Centrum Handlowe Plaza Rzeszów obchodzi swoje 20. urodziny. Z tej okazji porzygotowano liczne atrakcje dla klientów, w tym wyste[y artystyczne i konkursy.

Rzeszów

W Rzeszowie rozpoczyna się Europejski Tydzień Mobilności [PROGRAM]

RZESZÓW. Już po raz dziewiętnasty stolica Podkarpacia przyłącza się do akcji Europejskiego Tygodnia Mobilności, czyli kampanii dotyczącej zrównoważonej mobilności.

Rzeszów

Dachowanie samochodu w Kamieniu. 5 osób trafiło do szpitala

RZESZÓW. Najprawdopodobniej nadmierna prędkość była przyczyną wypadku, do którego doszło wczoraj w Kamieniu. 5 osób trafiło do szpitala.

Reklama