Rzeszów - Poniedziałek, 22.06.2026
Reklama

W niedzielę dezynfekcja i płukanie sieci wodociągowej w Rzeszowie

Dodano: 07.06.2019 r.

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZÓW. MPWIK w niedziele przeprowadzi dezynfekcję wody. Podwyższona ilość chloru w wodzie utrzyma się do dnia następnego.

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Rzeszowie zawiadamia ,że w dniu 09.06.2019 r. (tj. niedziela) w godz. od 5:00 do 23:00 zostanie przeprowadzona okresowa dezynfekcja i płukanie sieci wodociągowej miasta Rzeszowa oraz miejscowości przyległych korzystających z wody miejskiej.

Nadmiar chloru z wody, który będzie utrzymywał się do dnia następnego, można usunąć przez jej odstanie lub przegotowanie.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zderzenie dwóch pojazdów na skrzyżowaniu ulic Krzyżanowskiego z Paderewskiego w Rzeszowie. 1 osoba ranna

RZESZÓW. Przed godz. 13:30 na skrzyżowaniu ulic Krzyżanowskiego z Paderewskiego, doszło do zderzenia dwóch samochodów. Kierowca jednego z nich trafił do szpitala. W miejscu zdarzenia występują utrudnienia w ruchu.

Rzeszów

Znów drogo! Otwarto oferty w drugim przetargu na projekt przebudowy ronda Pobitno

RZESZÓW. Miasto po raz kolejny próbuje znaleźć firmę, która opracuje dokumentację na przebudowę Ronda Pobitno. Zgodnie z założeniem, ma tam powstać rondo turbinowe. Niestety, proponowana przez wykonawcę kwota, znacznie przekracza środki zarezerwowane...

Rzeszów

W Rzeszowie otwarto nową Biedronkę

RZESZÓW. Na osiedlu Drabinianka otwarto nowy sklep sieci Biedronka. Jest to już 23. punkt tej popularnej marki w naszym mieście. W całej Polsce jest ich ponad 3600.

Rzeszów

Rejs po Wisłoku i piknik na miejskiej plaży z Prezydentem Rzeszowa na licytacji WOŚP

RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek wystawił dwie aukcje na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wylicytować można m.in. wspólny rejs po Wisłoku i piknik na terenie miejskiej plaży.

Rzeszów

W szpitalu przy ul. Lwowskiej powołano pełnomocnika ds. praw pacjenta

RZESZÓW. Dr Witold Skręt, kierownik Ośrodka Ambulatoryjnych Świadczeń Zdrowotnych KSW Nr 2 w Rzeszowie, został powołany na stanowisko pełnomocnika ds. praw pacjenta.

Rzeszów

Na ul. Grabskiego uszkodził 4 pojazdy i odjechał. Miał ponad 3 promile

RZESZÓW. We wtorek, rzeszowscy policjanci wyeliminowali z ruchu dwóch nietrzeźwych kierowców. Jeden z nich uszkodził cztery pojazdy zaparkowane przy ul. Grabskiego. Jak się okazało, miał ponad 3 promile alkoholu.

Rzeszów

MPK Rzeszów uruchamia specjalne linie autobusowe w dniu 33. Finału WOŚP

RZESZÓW. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Rzeszowie w tym roku zagra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W dniu 33. Finału po ulicach Rzeszowa będą kursowały specjalne „orkiestrowe koła” z wolontariuszami na pokładzie.

Rzeszów

Lada dzień ruszają prace modernizacyjne na Stadionie Miejskim. Podpisano umowę

RZESZÓW. Przebudowa budynku spikerki to pierwsze z kilku zaplanowanych w tym roku zadań, jakie zostaną zrealizowane na Stadionie Miejskim „Stal” w Rzeszowie. W środę podpisano umowę z wykonawcą. Koszt inwestycji to ponad...

Reklama