Rzeszów - Niedziela, 08.06.2025
Reklama

W niedzielę ulicami Rzeszowa przejedzie kilkuset rowerzystów. Możliwe utrudnienia

Dodano: /

fot. Pixabay
fot. Pixabay

RZESZÓW. W niedzielę, 16 czerwca 2024 odbędzie się finał akcji "Rowerowy Maj" 2024. Z tej okazji ulicami Rzeszowa przejedzie kilkuset rowerzystów. Trasa przejazdu przebiegać będzie głównymi ulicami miasta. Przejazd zabezpieczać będą policjanci.

Zbiórka uczestników wydarzenia odbędzie się od godz. 10:30 na rzeszowskim Rynku. O godz. 11:00 wyrusza na przejażdżkę ulicami miasta. Rowerzyści pojadą na Bulwary. Przejadą ulicami: Słowackiego, Szopena, Piłsudskiego, Wiaduktem Śląski, Krakowską, Witosa, Langiewicza, Jagiellońską, Cieplińskiego, Piłsudskiego, Rejtana, Niepodległości, Krzyżanowskiego, Armii Krajowej, Powstańców Warszawy, Hetmańską i Bulwarową pod scenę na Bulwarach, gdzie dotrą około godz. 13.30.

Zgodnie z przewidywaniami organizatorów, w imprezie weźmie udział od 200 do 400 rowerzystów. Przejazd uczestników zabezpieczać będą policjanci rzeszowskiej drogówki. Na trasie „masy krytycznej" mogą wystąpić czasowe utrudnienia w ruchu.

Policjanci apelują do kierujących oraz wszystkich uczestników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności podczas przejazdu rowerzystów i stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Psychologiczne rozważania o wczesnej dorosłości. Konferencja na Uniwersytecie Rzeszowskim

RZESZÓW. Konferencja odbędzie się w najbliższą sobotę, 15 października. Dochód z biletów przeznaczony zostanie na utworzenie grupy terapeutycznej młodzieży.

Rzeszów

Seniorka z Rzeszowa straciła kilkadziesiąt tysięcy złotych, chciała pomóc wnukowi

RZESZÓW. 77-letnia mieszkanka Rzeszowa padła ofiarą oszusta. Kobieta straciła oszczędności i biżuterię o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Rzeszów

Nie będzie strajku MPK. Jest porozumienie

RZESZÓW. Konrad Fijołek: Chciałbym przekazać dobrą wiadomość dla mieszkańców, że strajku nie będzie, udało się osiągnąć porozumienie.

Rzeszów

Nowa apteka całodobowa w Rzeszowie

RZESZÓW. Obecnie na terenie Rzeszowa w systemie całodobowym działają trzy apteki: na ul. Podchorążych 1, al. Rejtana 65 oraz nowa, na ul. Szopena 2.

Rzeszów

Tragedia na torach w Rzeszowie. Pociąg potrącił starszą kobietę

RZESZÓW. Wczoraj, na torach przy ul. Miłocińskiej w Rzeszowie, szynobus śmiertelnie potrącił starszą kobietę. Policjanci ustalają tożsamość zmarłej i okoliczności wypadku.

Rzeszów

Był poszukiwany czerwoną notą Interpolu. Wpadł na lotnisku w Jasionce

RZESZÓW. Zatrzymany mężczyzna trafił do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę dwóch lat pozbawienia wolności.

Rzeszów

Centrum TUTU uroczyście otwarte [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. W sobotę, 8 października w rzeszowskiej Plazie odbyło się uroczyste otwarcie Centrum Rozwoju Psychofizycznego TUTU. 

Rzeszów

ZTM wznawia sprzedaż biletów łączonych "Autobus + Autobus"

RZESZÓW. Od 7 października 2022 r. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie wznawia sprzedaż biletów zintegrowanych „Autobus + Autobus”.

Reklama