Rzeszów - Sobota, 28.06.2025
Reklama

W nocy z 30 na 31 marca będzie zmiana czasu. Zmienią się godziny odjazdu autobusów nocnych

Dodano:

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZÓW. W związku ze zmianą czasu zimowego na letni, w nocy z 30 na 31 marca 2019r. zmianie ulegną godziny jazdy dwóch nocnych linii autobusów miejskich.

Najbliższa zmiana czasu nastąpi w nocy z 30 na 31 marca br. Niestety zmuszeni będziemy spać o godzinę krócej, ponieważ wskazówki zegarów przesuniemy z godziny 2:00 na 3:00. W związku ze zmianą czasu, zmianie ulegnie rozkład jazdy autobusów nocnych:
 
  • Linia N1 - przyjazd na przystanek Dworzec PKP o godz. 1:55 czasu zimowego zakończy kurs, odjazd z przystanku Dworzec PKP o godz. 3:00 czasu letniego w kierunku Obr. Poczty Gdańskiej;
  • Linia N2 – przyjazd na przystanek Dworzec PKP o godz. 1:55 czasu zimowego zakończy kurs, odjazd z przystanku Dworzec PKP o godz. 3:00 czasu letniego w kierunku Paderewskiego;

Przypomnimy również, że będzie to jedna z ostatnich zmian czasu, gdyż zgodnie z decyzją Parlamentu Europejskiego ostatni raz przestawienie zegarków odbędzie się najprawdopodobniej w październiku 2021 roku.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Kolejny fragment ulicy Wyspiańskiego będzie przebudowany

RZESZÓW. Jeszcze w maju rozpocznie się przebudowa kolejnego odcinka ulicy Wyspiańskiego. Będzie szerzej i bezpieczniej.

Rzeszów

13 firm i konsorcjów zainteresowanych budową Wisłokostrady

RZESZÓW. Większość ofert mieści się w kwocie, którą miasto zarezerwowało na to zadanie.

Rzeszów

Dachowanie samochodu w Kąkolówce. 23-letni kierowca zginął na miejscu

RZESZÓW. Do tragicznego wypadku doszło wczoraj w Kąkolówce w powiecie rzeszowskim. 23-letni kierowca volkswagena, stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w bariery ochronne i dachował. Mężczyzna zginął na miejscu.

Rzeszów

W sobotę rajd rowerowy Tour de WSIiZ połączony z EkoPiknikiem

RZESZÓW. Na zawodników czeka blisko 20-kilometrowa trasa. Po dotarciu na metę czekać będzie rozgrzany grill i poczęstunek oraz pełen atrakcji EkoPiknik, który uświetni występ Krystiana Herby.

Rzeszów

W weekend Harley On Tour. Ciężarówka z motocyklami jest już w Rzeszowie

RZESZÓW. W najbliższy weekend, 13 i 14 maja, w salonie GOC Harley-Davidson przy ul. Ludwika Chmury 4 w Rzeszowie odbędzie się Harley On Tour 2023.

Rzeszów

Festiwal zespołów polonijnych powraca do Rzeszowa. Podpisano porozumienie

RZESZÓW. Po czteroletniej przerwie wraca do Rzeszowa Światowy Festiwal Polonijnych Zespołów Folklorystycznych. XIX edycja festiwalu odbędzie się w dniach 12-18 lipca. 

Rzeszów

Dni Otwarte Funduszy Europejskich. 12 maja "kołem" pojedziemy bezpłatnie

RZESZÓW. W piątek, 12 maja z okazji X edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich, autobusy rzeszowskiej komunikacji miejskiej na liniach 0A i 0B będą kursowały bezpłatnie. Tego dnia możliwe również będzie zwiedzanie Dworca...

Reklama