Rzeszów - Środa, 25.03.2026
Reklama

W nowych podstrefach strefy płatnego parkowania będzie 87 parkometrów

Dodano: 19.03.2020 r.

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Miasto poszukuje firmy, która dostarczy 87 nowych parkometrów. Znajdą się na os. Grota-Roweckiego oraz 1000-lecia.

Radni miasta Rzeszowa na lutowej sesji Rady Miasta zdecydowali o powiększeniu strefy płatnego parkowania. Dwie nowe podstrefy zaczną obowiązywać od października br. i obejmą dwa osiedla: Grota-Roweckiego i 1000-lecia. W związku z zaistniałą sytuacją, miasto poszukuje dostawcy parkometrów.

Dzięki powiększeniu strefy, dostępnych będzie ponad 3 tys. miejsc parkingowych, nie mniej jednak do ich obsługi niezbędne są parkometry, a dokładnie 87 nowych urządzeń. Firmy zainteresowane dostarczeniem sprzętu mają czas na złożenie oferty do 15 kwietnia.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ruszyły loty z Rzeszowa do Rzymu

RZESZÓW/JASIONKA. W środowe popołudnie na lotnisku Rzeszów-Jasionka powitano pierwszy samolot z Rzymu. Wizz Air latać będzie z Podkarpacia do stolicy Włoch co najmniej dwa razy w tygodniu.

Rzeszów

Triathlonowy weekend w Rzeszowie. Zmiany w kursach MPK

RZESZÓW. Już w najbliższy weekend w Rzeszowie rywalizować będą czołowi zawodnicy Pucharu Europy w Triathlonie. W związku z tym nastąpią zmiany w kursach autobusów komunikacji miejskiej. 

Rzeszów

Kolejny etap modernizacji stadionu Grunwaldu Budziwój

RZESZÓW. Budowa piłkochwytów, fundamentów pod maszty oświetleniowe i naprawa nawierzchni boiska treningowego. To kolejne prace, jakie zostaną wykonane na stadionie Grunwaldu Budziwój. 

Rzeszów

Straciła panowanie nad autem i wjechała do rowu. 58-latka trafiła do szpitala

TYCZYN. Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w Tyczynie. 58-letnia kobieta straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwległy pas jezdni, a następnie na łąkę. Poszkodowaną kobietę przewieziono do szpitala.

Rzeszów

Możliwie utrudnienia w ruchu w związku z koncertem "Jednego Serca Jednego Ducha"

RZESZÓW. W czwartek 8 czerwca, w Parku Sybiraków w Rzeszowie odbędzie się koncert ,,Jednego Serca Jednego Ducha", w którym uczeestniczyć może nawet ponad 20 tys. osob. 

Rzeszów

Przebudowa ul. Warszawskiej. Zmiany w organizacji ruchu

RZESZÓW. Rozpoczął się ważny etap przebudowy ul. Warszawskiej w Rzeszowie - przebudowa przejazdu kolejowego na ul. Myśliwskiej.

Rzeszów

Wielkie ściganie na Stadionie Miejskim

RZESZÓW. Najlepsi polscy żużlowcy w czwartek będą po raz kolejny rywalizować w Rzeszowie.

Rzeszów

Studencki korowód przejdzie ulicami Rzeszowa. Będą utrudnienia w ruchu

​RZESZÓW. W piątek w Rzeszowie rozpoczną się dwudniowe Rzeszowskie KultURalia Studenckie. Ulicami Rzeszowa przejdzie studencki korowód. Spodziewane są utrudnienia w ruchu.

Reklama