Rzeszów - Poniedziałek, 29.12.2025
Reklama

W nowych podstrefach strefy płatnego parkowania będzie 87 parkometrów

Dodano: 19.03.2020 r.

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Miasto poszukuje firmy, która dostarczy 87 nowych parkometrów. Znajdą się na os. Grota-Roweckiego oraz 1000-lecia.

Radni miasta Rzeszowa na lutowej sesji Rady Miasta zdecydowali o powiększeniu strefy płatnego parkowania. Dwie nowe podstrefy zaczną obowiązywać od października br. i obejmą dwa osiedla: Grota-Roweckiego i 1000-lecia. W związku z zaistniałą sytuacją, miasto poszukuje dostawcy parkometrów.

Dzięki powiększeniu strefy, dostępnych będzie ponad 3 tys. miejsc parkingowych, nie mniej jednak do ich obsługi niezbędne są parkometry, a dokładnie 87 nowych urządzeń. Firmy zainteresowane dostarczeniem sprzętu mają czas na złożenie oferty do 15 kwietnia.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W weekend kiermasz "Solidarni z Ukrainą" w Millenium Hall

RZESZÓW. Już w najbliższy weekend przed kawiarnią Love Bar na parterze Millenium Hall w związku z świętami na Ukrainie odbędzie się kiermasz świąteczny, z którego dochód przeznaczony zostanie na fundację Come Back Alive.

Rzeszów

Dzień Otwarty Game Over Cycles. W programie m.in. jazdy testowe, wystawa starych aut i premiera GOC Wear

RZESZÓW. W najbliższą sobotę, 23 kwietnia, w salonach firmy Game Over Cycles (GOC)  przy ul. Ludwika Chmury w Rzeszowie odbędzie się Dzień Otwarty.

Rzeszów

W sobotę sprint rowerowy w Rzeszowie. Zamkną fragment ul. Hetmańskiej

RZESZÓW. Ulica Hetmańska na odcinku od ul. Chodkiewicza do ul. Lenartowicza będzie całkowicie wyłączona z ruchu.

Rzeszów

Ulica Findysza będzie oświetlona

RZESZÓW. Jeszcze w tym roku około 360-metrowy fragment ulicy Findysza na osiedlu Słocina zostanie oświetlony. Miasto poszukuje wykonawcy.

Rzeszów

Kolizja na skrzyżowaniu ulic Batalionów Chłopskich i Dąbrowskiego. Sprawca miał ponad 3 promile

RZESZÓW. Mężczyzna został zatrzymany przez pełniących służbę żołnierzy.

Rzeszów

Wybrano zarząd Społecznej Rady Kultury. Na czele Ilona Dusza - Kowalska

RZESZÓW. Społeczna Rada Kultury działająca przy prezydencie miasta Rzeszowa rozpoczyna działalność. Wybrano 9 osobowy zarząd, na którego czele stanęła Ilona Dusza - Kowalska.

Rzeszów

Ruszyła rekrutacja na studia w WSIiZ

RZESZÓW. W Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, rozpoczęła się rekrutacja na studia I i II stopnia w roku akademickim 2022/23. Zgłoszenia potrwają do końca lipca.

Rzeszów

Kolejne wsparcie finansowe dla organizacji pozarządowych w Rzeszowie

RZESZÓW. Prawie pół miliona złotych otrzymały kolejne organizacje pozarządowe na realizację zadań w Rzeszowie. Z zadań tych skorzysta ponad 10 tys. uczestników.

Reklama