Rzeszów - Czwartek, 18.12.2025
Reklama

W okolicach Lisiej Góry wyłowiono ciało starszego mężczyzny

Dodano: 05.11.2019 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Z Wisłoka wyłowiono ciało mężczyzny. Na ciele nie zauważono obrażeń zewnętrznych. Do zdarzenia doszło w godzinach porannych.

Jako pierwszy ciało mężczyzny na Wisłoku zauważył przechodzień, przebywający w rejonie Lisiej Góry. Na miejsce zdarzenie wydelegowano policjantów pod nadzorem prokuratora oraz strażaków, którzy zajęli się wydobyciem ciała.

„Prokurator zabezpieczył ciało do dalszych badań sekcyjnych, które wyjaśnią przyczyny śmierci tego mężczyzny. Na ciele nie stwierdzono zewnętrznych obrażeń. Kluczowa będzie tutaj sekcja” – informuje nadkomisarz Adam Szeląg, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

Zwłoki mężczyzny odkryto około godz. 10. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jest nim starszy mężczyzna. Teraz policja zajmie się identyfikacją mężczyzny.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rzeszowscy strażacy poszukują archiwalnych fotografii

​RZESZÓW. Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie obchodzi w tym roku 150 rocznicę powstania. Z tej okazji strażacy rozpoczęli społeczną zbiórkę starych zdjęć przedstawiających ich historię.

Rzeszów

Najlepsi młodzi lekkoatleci przyjadą do Rzeszowa

RZESZÓW. W przyszły weekend w Uniwersyteckim Centrum Lekkoatletycznym odbędą się Halowe Mistrzostwa Polski juniorów do lat 18 i 20. Ze względu na sytuację epidemiczną, nie wiadomo czy zawody odbędą się przy udziale...

Rzeszów

Finał loterii meldunkowej "Rzeszów to My"

RZESZÓW. Kolejni nowi mieszkańcy Rzeszowa odebrali nagrody w loterii meldunkowej „Rzeszów to My”.  Nagrodę główną, samochód marki Hyundai, zdobyła Pani Agnieszka Prucyk, mieszkająca wcześniej w Pruchniku.

Rzeszów

Otylia Jędrzejczak na budowie basenu przy ul. Matuszczaka

RZESZÓW. Otylia Jędrzejczak, mistrzyni olimpijska i prezes Polskiego Związku Pływackiego odwiedziła budowę nowego basenu przy ul. Matuszczaka w Rzeszowie.

Rzeszów

Strefa rekreacyjno-sportowa na osiedlu Króla Augusta w Rzeszowie

RZESZÓW. Miasto ogłosiło przetarg na wykonanie strefy rekreacyjno-sportowej na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Kamińskiego 12 w Rzeszowie.

Rzeszów

Będą dodatkowe latarnie na Olszynkach

RZESZÓW. 13 dodatkowych latarni stanie na rzeszowskich Olszynkach. Inwestycja będzie gotowa latem tego roku.

Rzeszów

W Rzeszowie otwarto Dzienny Dom Pomocy dla seniorów

RZESZÓW. W miniony piątek oficjalnie oddano do użytku Dzienny Dom Pomocy przy ul. Dębickiej. To nowa placówka Caritas diecezji rzeszowskiej przeznaczona dla seniorów, którzy wymagają wsparcia w codziennym funkcjonowaniu.

Rzeszów

Uwaga! Zmiany w programie 30. Finału WOŚP w Rzeszowie. Nie będzie koncertów na żywo

RZESZÓW. „Z powodu niekorzystnych warunków pogodowych, 30. Finał WOŚP odbędzie się w formule hybrydowej” – informuje organizator imprezy w Rzeszowie.

Reklama