Rzeszów - Poniedziałek, 25.08.2025
Reklama

W Parku zdrowia na os. Kmity powstanie droga rowerowa oraz plac postojowy

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Ruszył przetarg, którego celem jest wykonanie robót budowlanych polegających na budowie drogi rowerowej wraz z placem postojowym w Parku Zdrowia. Inwestycja ma zostać wykonana do czerwca 2019 r.

Budowa drogi rowerowej wraz z placem postojowym w Parku na os. Kmity wiąże się z wykonaniem drogi rowerowej o długości 514,60 m. i 2,5 m. szerokości oraz przebudową chodnika na długości 68 m.

Dodatkowo powstanie plac postojowy dla rowerów, w którym znajdzie się stacja naprawy. Poza tym na terenie parku znajdzie się 16 nowych ławek, 10 koszy na śmieci oraz 14 stojaków rowerowych typu U.

Wykonawców zainteresowanych przetargiem Ratusz pozna 7 stycznia br. podczas otwarcia ofert. Zamówienie powinno zostać wykonane w terminie do 28.06.2019 r. Na inwestycje w budżecie miasta na 2019 rok zarezerwowano na ten cel 467 tys. zł.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Trwa budowa lodowiska przy ul. Wyspiańskiego. Otwarcie w święta? [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Przy ul. Wyspiańskiego powstaje największe w Rzeszowie kryte lodowisko. Jego powierzchnia to 1200 m2. Jeśli warunki pogodowe będą sprzyjające, otwarcie obiektu odbędzie się 26 grudnia o godz. 12:00.

Rzeszów

Przy ul. Staszica powstał Park dla Seniora. Można wypocząć i poćwiczyć [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Na osiedlu gen. Grota-Roweckiego w Rzeszowie powstał park dedykowany starszym mieszkańcom miasta. W nowym ogrodzie zamontowano m.in. urządzenia do wykonywania lekkich, rozciągających ćwiczeń.

Rzeszów

Wybuch gazu w bloku przy ul. Bohaterów Westerplatte. Ewakuacja mieszkańców

RZESZÓW. Mężczyzna, który w momencie eksplozji przebywał w mieszkaniu, został zabrany do szpitala.Konieczna była ewakuacja 16 osób z sąsiednich mieszkań. W zdarzeniu nikt nie został ranny.

Rzeszów

Rzeszowska komunikacja miejska w okresie świąteczno-noworocznym

RZESZÓW. W wigilię komunikacja miejska realizowana będzie w ograniczonym zakresie. W święta, sylwestra i Nowy Rok autobusy pojadą wg niedzielnego i świątecznego rozkładu jazdy.

Rzeszów

Ul. Warszawska już gotowa. Fijołek: Oddajemy bardzo ważną inwestycję drogową dla mieszkańców [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Szersza, z przebudowanymi skrzyżowaniami, z chodnikami i ścieżkami rowerowymi – rozbudowana ul. Warszawska została oficjalnie przekazana do użytku.

Rzeszów

Tragiczny wypadek w powiecie rzeszowskim. Nie żyje 86-letni mężczyzna

RZESZÓW. Do tragicznego wypadku doszło dziś około godz. 10:30 w miejscowości Pawłokoma w powiecie rzeszowskim. Audi śmiertelnie potrąciło 86-letniego pieszego.

Rzeszów

Kierowcy taksówek na aplikację "pod lupą" policjantów

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci wraz z funkcjonariuszami ITD, KAS oraz Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej skontrolowali 36 pojazdów oferujących usługi przewozowe na aplikację. Ujawniono 8 wykroczeń.

Rzeszów

Latem polecimy z Rzeszowa do Tunezji i na Majorkę

RZESZÓW/JASIONKA. Znamy kolejne kierunki czarterowe z podrzeszowskiego lotniska na przyszłoroczne lato. W czerwcu planowane jest uruchomienie lotów do Tunezji i Hiszpani.

Reklama