Rzeszów - Niedziela, 18.05.2025
Reklama

W piątek nieczynne przystanki dla linii nr 44 i 58 w Tyczynie

Dodano:

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
W związku z remontem nawierzchni ulic w Tyczynie, nieczynne będą przystanki dla linii nr 44 i 58.

W piątek, 24 czerwca w godz. 8.00 - 18.00 zamknięta będzie ulica Mikołaja Kopernika w Tyczynie. Obowiązywała będzie tymczasowa organizacja ruchu. Odcinek ul. Mickiewicza (koło rynku) będzie ulicą dwukierunkową.
 
Jak informuje Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie, na czas remontu wyłączone zostaną przystanki: Tyczyn Kopernika i Tyczyn, Mickiewicza.

Kursy linii nr 44 kończące trasę w Tyczynie będą skrócone do przystanku Tyczyn Grunwaldzka park. Kursy realizowane do Królki będą wykonywane na całej długości trasy bez możliwości wysiadania i wsiadania na wyłączonych przystankach. Podobnie będzie z kursami do Hermanowej Czerwonki na linii nr 58.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Psie wybiegi w Rzeszowie czasowo zamknięte

RZESZÓW. W poniedziałek, 8 marca 2021 r. ruszyły wiosenne porządki na terenie wybiegów dla psów. Do końca miesiąca miejsca te będą nieczynne.

Rzeszów

Zespół PRz Racing Team zaprezentował nowy bolid PMT-03

RZESZÓW. To już trzeci bolid wyścigowy w warsztacie, którego projekt w zeszłym roku wywalczył dla zespołu drugie miejsce w kategorii Business Presentation podczas zawodów Formula Student Virtual Event 2020. 

Rzeszów

Zaginęła 48-letnia mieszkanka Racławówki. Policja prosi o pomoc

RZESZÓW. Zaginiona to Dorota Majkut, mieszkanka Racławówki. Zaginęła dziś rano. 

Rzeszów

System do rehabilitacji rąk stworzony na Politechnice Rzeszowskiej doceniony w konkursie „StudentWynalazca”

RZESZÓW. Autorem systemu jest Paweł Gmiterk, student mechatroniki oraz dr. inż. Jacka S. Tutaka z Katedry Mechaniki Stosowanej i Robotyki na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej.

Rzeszów

Jest koncepcja przebudowy ul. Kwiatkowskiego. Będą 4 pasy ruchu?

RZESZÓW. Cztery pasy ruchu, obustronne chodniki, ścieżka rowerowa – tak ma wyglądać rozbudowana ulica Kwiatkowskiego. Ratusz przedstawił koncepcje jej poszerzenia. Koszt inwestycji to ok 30 mln zł.

Rzeszów

Taranowali autem witryny sklepowe, a następnie kradli alkohol i papierosy

RZESZÓW. Dwaj mieszkańcy Rzeszowa usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem. 

Reklama