Rzeszów - Środa, 17.12.2025
Reklama

W piątek nieczynne przystanki dla linii nr 44 i 58 w Tyczynie

Dodano: 23.06.2022 r.

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
W związku z remontem nawierzchni ulic w Tyczynie, nieczynne będą przystanki dla linii nr 44 i 58.

W piątek, 24 czerwca w godz. 8.00 - 18.00 zamknięta będzie ulica Mikołaja Kopernika w Tyczynie. Obowiązywała będzie tymczasowa organizacja ruchu. Odcinek ul. Mickiewicza (koło rynku) będzie ulicą dwukierunkową.
 
Jak informuje Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie, na czas remontu wyłączone zostaną przystanki: Tyczyn Kopernika i Tyczyn, Mickiewicza.

Kursy linii nr 44 kończące trasę w Tyczynie będą skrócone do przystanku Tyczyn Grunwaldzka park. Kursy realizowane do Królki będą wykonywane na całej długości trasy bez możliwości wysiadania i wsiadania na wyłączonych przystankach. Podobnie będzie z kursami do Hermanowej Czerwonki na linii nr 58.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Biedronki czynne do północy lub całodobowo [LISTA]

RZESZÓW. Do 18 kwietnia sklepy sieci Biedronka będą czynne do godz. 24:00 lub całodobowo.

Rzeszów

Gospodarka w obliczu pandemii. Debata online ekspertów WSIiZ

RZESZÓW. 15 kwietnia o godz. 17:00 eksperci Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie będą dyskutowali na temat sytuacji gospodarczej w obliczu pandemii koronawirusa. Debatę będzie można śledzić w internecie.

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska drukuje przyłbice ochronne dla medyków

RZESZÓW. Politechnika Rzeszowska włączyła się w pomoc w walce z koronawirusem i rozpoczęła drukowanie przyłbic dla medyków.

Rzeszów

3 rzeszowskie inwestycje biorą udział w konkursie "Modernizacja Roku & Budowa XXI w."

Do 11 maja można oddawać głos na 3 rzeszowskie inwestycje, które biorą udział w Ogólnopolskim Konkursie Modernizacja Roku & Budowa XXI w. 

Rzeszów

Tragiczny wypadek na ul. Piłsudskiego. Zginął młody kierowca

RZESZÓW. Trwa ustalanie przyczyn nocnego wypadku do jakiego doszło w Rzeszowie, na ul. Piłsudskiego. Kierujący mercedesem uderzył w słup sygnalizacji świetlnej. Zginął na miejscu.

Rzeszów

Korekty w świątecznych kursach autobusów MPK

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego wprowadził korekty do okołoświątecznego rozkładu jazdy autobusów komunikacji miejskiej. 

Rzeszów

Do Rzeszowa dotarł pierwszy autobus na gaz

RZESZÓW. 60 autobusów gazowych Autosan zasili tabor MPK w Rzeszowie. Pierwszy z nich już został dostarczony.

Rzeszów

W święta zmiany terminu odbioru odpadów

RZESZÓW. MPGK Rzeszów poinformowało o zmianach terminów odbioru odpadów komunalnych w okresie Świąt Wielkanocnych.

Reklama