Rzeszów - Czwartek, 11.09.2025
Reklama

W piątek przejazd hulajnóg przez Rzeszów. Możliwe utrudnienia w ruchu

Dodano: 21.07.2023 r.

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZÓW. W piątek (21.07) w Rzeszowie odbędzie się Pierwszy Międzynarodowy Zlot Hulajnóg. Hulajnogiści i hulajnogistki przejadą głównymi ulicami miasta. Miejscami mogą wystąpić czasowe utrudnienia w ruchu. Wydarzenie organizuje Rzeszowska Masa Krytyczna i EO Scooter.

Przejazd hulajnóg elektrycznych rozpocznie się o 18.00 z rzeszowskiego Rynku (zbiórka o godz. 17:30). Dalej uczestnicy zlotu pojadą ulicami: Słowackiego - Kopisto - Rejtana – Powstańców Warszawy - Dąbrowskiego - Plac Śreniawitów - Kilara - Szopena – Słowackiego. Powrót na Rynek planowany jest o godz. 19:30.

Organizatorzy przewidują, że w wydarzeniu udział weźmie od 100 do 200 uczestników. Ich przejazd zabezpieczać będą policjanci rzeszowskiej drogówki. Na trasie przejazdu mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w ruchu.

Przejazdowi towarzyszyć muzyka, upominki dla uczestników oraz konkursowa niespodzianka na mecie.

Policjanci apelują do kierujących oraz wszystkich uczestników ruchu o wyrozumiałość i zachowanie szczególnie ostrożności podczas przejazdu rowerzystów.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wjechała hulajnogą w wózek inwalidzki

RZESZÓW. Do nietypowego wypadku doszło wczoraj na ulicy Cieplińskiego w Rzeszowie. 20-latka poruszająca się hulajnogą elektryczną, wjechała w wózek inwalidzki, na którym siedział 18-latek. Obydwoje uczestnicy zdarzenia trafili pod opiekę medyczną.

Rzeszów

14-latek porażony prądem. Wspiął się na słup wysokiego napięcia

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło wczoraj wieczorem w Racławówce. 14-latek wszedł na słup energetyczny i został porażony prądem. Chłopak z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala.

Rzeszów

99 projektów zgłoszono do Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2022 rok

RZESZÓW. Głosowanie rozpocznie się 10 września i potrwa do 8 października 2021 r. 

Rzeszów

Rolnicy zakończyli protest. Nie ma już utrudnień w ruchu

RZESZÓW. Zakończył się 24-godzinny protest rolników w Rzeszowie. Jak informuje rzeszowska Policja „Mimo utrudnień w ruchu, protest przebiegał spokojnie”.

Rzeszów

Śmiertelny wypadek na ul. Krakowskiej

RZESZÓW. 73-letnia kobieta została potrącona na oznakowanym przejściu dla pieszych przy ul. Krakowskiej. Ranna piesza trafiła do szpitala, gdzie mimo wysiłków lekarzy zmarła.

Rzeszów

"Tour de Konstytucja" na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. W środę, 25 sierpnia 2021 r. na rzeszowskim Rynku odbędzie się spotkanie w ramach projektu pn. „Tour de Konstytucja PL”. Do Rzeszowa przyjadą m.in. prof. Ewa Łętowska, prof. Adam Bodnar, sędzia...

Rzeszów

Traktory na rondzie Pobitno. Ruszył protest rolników [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Kilkanaście ciągników blokuje rondo Pobitno w Rzeszowie. Ruszył 24-godzinny protest rolników.

Rzeszów

Strajk rolników w Rzeszowie. Objazdy autobusów komunikacji miejskiej

RZESZÓW. W związku ze strajkiem rolników, który odbędzie się w Rzeszowie od godz. 9.00 dnia 24 sierpnia do godz. 9.00 dnia 25 sierpnia br. część autobusów MPK pojedzie objazdami.

Reklama