Rzeszów - Piątek, 25.07.2025
Reklama

W Pogwizdowie Nowym będzie działał tymczasowy Punkt Obsługi Mieszkańców

Dodano:

fot. Urząd Miasta Rzeszowa
fot. Urząd Miasta Rzeszowa
RZESZÓW. Miasto uruchamia tymczasowy Punkt Obsługi Mieszkańców w Pogwizdowie Nowym, który z dniem 1 stycznia 2021 r. stanie się częścią Rzeszowa.   

Od 4 stycznia 2021 r. zacznie działać Punkt Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Rzeszowa, który zlokalizowany będzie w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Pogwizdowie Nowym 137. Placówka będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz. od 10:00 do 18:00

W powyższej filii Urzędu Miasta Rzeszowa, mieszkańcy Pogwizdowa Nowego będą mogli dokonać wszelkich formalności związanych, m.in.  z wymianą dokumentów, zameldowaniem, rejestracją pojazdu, czy uzyskaniem Rzeszowskiej Karty Miejskiej.

Mieszkańcy przyłączonego terenu będą mogli również załatwiać sprawy formalne w głównych siedzibach Urzędu Miasta Rzeszowa oraz w Punktach Obsługi Mieszkańców zlokalizowanych w galeriach handlowych na terenie Rzeszowa.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rekordowa liczba projektów zgłoszonych do RBO

RZESZÓW. 161 propozycji zadań zgłosili mieszkańcy do Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego. Trwa ich weryfikacja, a głosowanie rozpocznie się 8 września.

Rzeszów

Na Zalesiu powstanie ogród botaniczny

RZESZÓW. Na wzgórzach osiedla Zalesie powstanie nowa, zielona atrakcja – ogród botaniczny. Jego pierwszym elementem będzie park dendrologiczny.

Rzeszów

Tragiczne zdarzenie w Brzezówce. Nie żyje 47-letni mężczyzna

RZESZÓW. Trwa ustalenie okoliczności śmierci 47-letniego mieszkańca powiatu rzeszowskiego. 

Rzeszów

W piątek przejazd hulajnóg przez Rzeszów. Możliwe utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. W piątek (21.07) w Rzeszowie odbędzie się Pierwszy Międzynarodowy Zlot Hulajnóg. Hulajnogiści i hulajnogistki przejadą głównymi ulicami miasta. Miejscami mogą wystąpić czasowe utrudnienia w ruchu. Wydarzenie organizuje Rzeszowska Masa Krytyczna i...

Rzeszów

W weekend zlot foodtrucków w Rzeszowie

RZESZÓW. Kolejna edycja Street Food Festival. Przez trzy dni będziecie mogli posmakować kuchni z różnych stron świata. W programie również muzyka na żywo, zabawy dla dzieci oraz pokaz kulinarny.

Rzeszów

Przebudowa ul. Warszawskiej. Wkrótce układanie nawierzchni

RZESZÓW. Trwa przebudowa rzeszowskiego odcinka ul. Warszawskiej. W najbliższych dniach firma Strabag rozpocznie układanie warstw nowej nawierzchni. 

Rzeszów

Śmiertelny wypadek w Dynowie. Kierujący quadem uderzył w drzewo

RZESZÓW. 62-latek kierujący quadem najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Mężczyzna zginął na miejscu.

Reklama