Rzeszów - Piątek, 12.09.2025
Reklama

W pożarze domu w Świlczy zginęła kobieta, na ul. Miłej spłonął Land Rover

Dodano: 29.04.2020 r.

fot. Profil facebookowy OSP Świlcza
fot. Profil facebookowy OSP Świlcza
Minionej nocy, policjanci i strażacy dwukrotnie interweniowali w związku ze zgłoszeniami dotyczącymi pożarów. W pożarze domu w Świlczy zginęła kobieta, w wyniku kolejnego pożaru spalił się samochód osobowy.  

28 kwietnia, po godz. 20:30 strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego w Świlczy. Podczas akcji gaśniczej, wewnątrz  domu strażacy znaleźli nieprzytomną kobietę. Mimo podjętej reanimacji, jej życia nie udało się uratować. W związku ze zdarzeniem, policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn – mieszkańców gminy Świlcza – który byli pod wpływem alkoholu. W akcję gaśniczą zaangażowano kilka zastępów straży pożarnej. Działania strażaków zakończyły się przed godz. 1:00.

Do kolejnego pożaru doszło około godz. 3:00 nad ranem na ul. Miłej w Rzeszowie, gdzie spłonął zaparkowany samochód marki Land Rover. W pożarze nikt nie ucierpiał, a straty materialne oszacowano na ponad 200 tys. zł.


 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Od 8 lutego zamknięta część ul. Siemieńskiego. Zmiany w rozkładzie jazdy kilku linii MPK

RZESZÓW. W związku z pracami przy przebudowie mostu na potoku Przyrwa na ul. Siemieńskiego, zmieni się rozkład jazdy kilku linii MPK.

Rzeszów

Przejazd kolejowy przy ul. Konopnickiej czynny całą dobę

RZESZÓW. W ramach modernizacji Stacji Rzeszów Główny, przebudowano przejazd kolejowo-drogowy przy ul. Marii Konopnickiej, dzięki czemu jest on czynny przez całą dobę.

Rzeszów

Prof. Bralczyk wygłosi wykład w WSIiZ

RZESZÓW. Otwarte spotkanie z Profesorem Bralczykiem odbędzie się 28 stycznia 2021 r. w formie online.

Rzeszów

49-latek włamywał się i okradał bary przy Placu Wolności. Usłyszał zarzuty

RZESZÓW. 49-latek ma na koncie dwa włamania. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Rzeszów

1 lutego rusza linia autobusowa obsługująca nowe rzeszowskie osiedle

RZESZÓW. Od 1 lutego 2021 r. zacznie kursować linia nr 57, która obsłuży teren osiedla Pogwizdów Nowy, które od 1 stycznia br. stało się częścią Rzeszowa.

Rzeszów

W Rzeszowie uruchomiono automat do wymiany bilonów na banknoty

RZESZÓW. W rzeszowskiej placówce NBP działa samoobsługowa maszyna do zamiany monet.

Rzeszów

Zderzenie dwóch samochodów. Jeden z kierowców miał ponad 2 promile

RZESZÓW. Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał kierowca renault, który zderzył się Dodge’em. W zdarzeniu ranna została pasażerka renault. 50-latniemu kierowcy – mieszkańcowi Rzeszowa - zatrzymano prawo jazdy.

Rzeszów

W pustostanie przy ul. Chłopickiego znaleziono ciało 45-letniego mężczyzny

RZESZÓW. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmierci 45-letniego mężczyzny, którego ciało znaleziono wczoraj w pustostanie przy ul. Chłopickiego w Rzeszowie. 

Reklama