Rzeszów - Niedziela, 04.05.2025
Reklama

W przyszłym roku polecimy z Rzeszowa do Hiszpani

Dodano:

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZÓW/JASIONKA. Od 3 kwietnia 2024 roku Ryanair uruchamia loty z Jasionki do hiszpańskiego miasta Alicante. Trasę będą obsługiwały Boeingi 737-800.

– Alicante jest kolejną atrakcyjną destynacją, do jakiej będzie można udać się bezpośrednio z Rzeszowa w przyszłym roku. Liczę na to, że nasza wieloletnia bardzo dobra współpraca z irlandzkim przewoźnikiem przyniesie nam jeszcze wiele powodów do radości – zapewnia Adam Hamryszczak, prezes zarządu portu lotniczego Rzeszów-Jasionka.

Loty do Alicante będą odbywały się dwa razy w tygodniu:

- w środy wylot z Hiszpanii o godz. 6.00, lądowanie w Jasionce o 9.20. Po 25-minutowym oczekiwaniu samolot poleci znów do Alicante, gdzie ma się znaleźć o 13.10.
- w soboty wylot z Hiszpani o godz. 6.05, lądowanie w Jasionce o 9.25. W drogę powrotną samolot ruszy 25 minut później, by na lotnisku Alicante-Elche wylądować o 13.15.
Reklama
Lotnisko Alicante-Elche znajduje się 8 km od centrum Alicante i 133 km na południe od centrum Walencji, do obu tych miast dogodnie można dostać się autobusem.

Obecnie samoloty Ryanaira obsługują połączenia z Jasionki do Dublina (Irlandia) oraz Bristolu, East Midlands, Londynu Luton i Stansted (Wielka Brytania) i Manchesteru (Wielka Brytania). Od kwietnia 2024 r. tanią irlandzką linią będzie nożna też polecieć do Zadaru (Chorwacja) oraz Alicante.

Port lotniczy w Jasionce informuje przy okazji o dodatkowych rejsach Ryanaira w okresie świąteczno-noworocznym, czyli od 19 grudnia 2023 roku do 4 stycznia 2024 r. Do Dublina, East Midlands i Manchesteru samoloty wykonają po sześć nadprogramowych rotacji, a do Bristolu - o trzy więcej.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wybrano wykonawcę drogi rowerowej i placu postojowego w Parku Zdrowia na os. Kmity

RZESZÓW. Do przetargu zgłosiło się siedem firm, wybrano ofertę za 446 tys. zł.

Rzeszów

Poszukiwaną 18-latkę z Rzeszowa odnaleziono w Warszawie

RZESZÓW. 18-latka ostatni raz kontaktowała się z matką 15 stycznia poprzez sms-a wysłanego z Zakopanego.

Rzeszów

Autobusy elektryczne wyjechały na ulice Rzeszowa. Będą również dodatkowe stacje ładowania [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Dzisiaj na ulice miasta wyjechały autobusy elektryczne, które obsłużą linie 0A i 0B.

Rzeszów

Kolejne uprawnienia doktorskie dla Uniwersytetu Rzeszowskiego

RZESZÓW. Uprawnienia do nadawania stopnia doktora dotyczą kierunku nauk rolniczych w dyscyplinie technologia żywności i żywienia.

Rzeszów

11 lutego rozpoczynają się ferie szkolne. Odwołane zostają kursy autobusów oznaczone literą „s”

RZESZÓW. Utrudnienia dotyczą linii 0A, 0B, 12, 18, 19, 21(cała linia), 34 oraz 46.

Rzeszów

W poniedziałek zostanie uruchomiony punkt kontroli autokarów

RZESZÓW. Punkty kontroli będą działać w okresie ferii zimowych.

Rzeszów

Utrudnienia w ruchu na al. Wyzwolenia. Tym razem potrwają od 8 do 16 lutego

RZESZÓW. Trwają pracę związane z remontem wiaduktu kolejowego, biegnącego nad al. Wyzwolenia.

Rzeszów

W mieście zamontują ok. 100 studzienek pływających

RZESZÓW. „Na terenie całego miasta wymienionych zostanie ok. 100 studzienek” – informuje Agnieszka Siwak-Krzywonos z biura prasowego Urzędu Miasta.

Reklama