Rzeszów - Piątek, 02.01.2026
Reklama

W rzece Przyrwa znaleziono zwłoki mężczyzny. To 47-letni mieszkaniec Rzeszowa

Dodano: 13.02.2024 r.

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie
RZESZÓW. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny śmierci mężczyzny, którego zwłoki znaleziono wczoraj w rzece Przyrwa w rejonie ul. Kalinowej na osiedlu Bzianka.

Informację o zwłokach mężczyzny znalezionych w rzece, policjanci otrzymali wczoraj tuż po godz. 15:00. To ciało 47-letniego mieszkańca Rzeszowa. Natrafili na nie przechodzący obok rzeki mężczyźni.

Decyzją prokuratora ciało zabezpieczono do badań sekcyjnych. Wstępnie wykluczono, aby do jego śmierci przyczyniły się osoby trzecie.

Śledczy pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny i okoliczności śmierci mężczyzny.


 
Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Nowe inwestycje na lotnisku w Jasionce

RZESZÓW. Ponad 50 milionów złotych zostanie przeznaczone na inwestycje w porcie lotniczym Rzeszów – Jasionka.

Rzeszów

Uszkodził dwa auta na ul. Grottgera. Był pijany

RZESZÓW. Ponad 3,5 promila alkoholu miał kierowca mazdy, który uszkodził dwa samochody na ul. Grottgera.

Rzeszów

29. Finał WOŚP w Rzeszowie. Na ulice wyjdzie 160 wolontariuszy

RZESZÓW. W niedzielę, po raz 29. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Hasło przewodnie tegorocznej zbiórki to „Finał z głową”. W tym roku Orkiestra zbiera na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki...

Rzeszów

Plebiscyt "Świeć się z Energą" rozstrzygnięty. Rzeszów zajął 13. miejsce

RZESZÓW. Poznaliśmy wyniki najbardziej rozświetlonego konkursu w Polsce „Świeć Się z Energą”. Rzeszów uplasował się na 13. pozycji i zdobył nagrody warte 10 tys. zł.

Rzeszów

Zderzenie osobówki z pojazdem wojskowym na ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

RZESZÓW. 60-letek kierujący kią, zderzył się z wojskowym rosomakiem. Mężczyzna trafił do szpitala.

Rzeszów

"Nie dla piekła kobiet". Dziś manifestacja w Rzeszowie

RZESZÓW. Przeciwnicy zaostrzenia prawa aborcyjnego zbiorą się dziś pod siedzibą Prawa i Sprawiedliwości przy ul. Hetmańskiej.

Rzeszów

Pożar budynku gospodarczego w Hyżnem. W przylegającym domu były 4 osoby i butle gazowe

RZESZÓW. Jako pierwsi na miejsce pożaru dotarli policjanci, którzy pomogli wyjść domownikom i wynieśli butle. Nikomu nic się nie stało.

Rzeszów

Od 8 lutego zamknięta część ul. Siemieńskiego. Zmiany w rozkładzie jazdy kilku linii MPK

RZESZÓW. W związku z pracami przy przebudowie mostu na potoku Przyrwa na ul. Siemieńskiego, zmieni się rozkład jazdy kilku linii MPK.

Reklama