Rzeszów - Wtorek, 06.05.2025
Reklama

W Rzeszowie na ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego potrącono pieszego. 34-latek trafił do szpitala

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Kierujący toyotą, jadąc ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego na oznakowanym przejściu dla pieszych potracił mężczyznę. Ranny, 34-letni pieszy, został przewieziony do szpitala. Kierującemu toyotą policjanci zatrzymali prawo jazdy.

Do wypadku doszło wczoraj w Rzeszowie około godziny 6, na ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego. Jak wstępnie ustalili policjanci kierujący toyotą, 77-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego, jadąc prawym pasem w kierunku ul. Rzecha na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił pieszego.

34-letni mężczyzna, przechodził z lewej strony na prawą. Nieprzytomny mężczyzna z poważnymi obrażeniami został przewieziony do szpitala. Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierującemu toyotą. 77-latek był trzeźwy. 

Pracująca na miejscu ekipa wypadkowa zabezpieczyła ślady niezbędne do ustalenia przebiegu i okoliczności zdarzenia.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Sky&More 2019, czyli o przyszłości branży lotniczej. Eksperci spotkają się w Rzeszowie 30 maja

RZESZÓW. Kongres Sky&More 2019 organizowany jest pod patronatem Związku Regionalnych Portów Lotniczych.

Rzeszów

Kolejny przetarg na przebudowę czterech dużych skrzyżowań w Rzeszowie do unieważnienia?

RZESZÓW. Prawdopodobnie przetarg zostanie unieważniony i powtórzony.

Rzeszów

Miasto zajmie się dylatacją oraz nawierzchnią wiaduktu Śląskiego

RZESZÓW. W budżecie miasta na ten cel zarezerwowano ok. 1,1 mln zł. 

Rzeszów

Asseco Resovia lepsza od Skry Bełchatów

RZESZÓW. MVP spotkania został Thibault Rossard.

Rzeszów

Rada Gminy Krasne negatywnie zaopiniowała pomysł przyłączenia sołectwa Malawa do Rzeszowa

KRASNE. 8 lutego w gminie Krasne odbyła się sesja w trybie nadzwyczajnym.

Reklama