Rzeszów - Niedziela, 22.03.2026
Reklama

W Rzeszowie otwarto największy na Podkarpaciu sklep z akwarystyką morską

Dodano: 18.12.2020 r.

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. Od 5 grudnia 2020r. funkcjonuje w Rzeszowie największy na podkarpaciu sklep Coral Land z akwarystyką morską oraz salon projektowy Aqua Salon.

Zarówno sklep jak i salon zlokalizowane są przy ulicy Fryderyka Szopena 51, czyli w ścisłym centrum Rzeszowa. Blisko 200-metrowy lokal stanowi jeden z większych tego typu obiektów w Polsce.
W sklepie można podziwiać wyjątkowe gatunki ryb morskich, koralowców oraz bezkręgowców.

Sklep oraz salon powstały z pasji i zamiłowania do wyjątkowego hobby jakim jest akwarystyka morska. Świadczone są w nich usługi z zakresu projektowania, montażu, aranżacji oraz serwisu zbiorników słonowodnych. Dodatkowo na miejscu możliwy jest zakup całego potrzebnego wyposażenia.

Według oficjalnych badań akwarium morskie nie tylko stanowi wyjątkowy dodatek do wyposażenia wnętrza, ale również ma pozytywny wpływ na zdrowie i samopoczucie! Uspokaja i działa kojąco.

Sklep oferuje szeroka gamę produktów, a ryby w sklepie zawsze są poddawane kwarantannie aby w momencie sprzedaży były zdrowe.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rzeszowski oddział ZUS organizuje dyżur dot. emerytur

RZESZÓW. Rzeszowski Oddział ZUS organizuje kolejny telefoniczny dyżur ekspercki. Tym razem dot. emerytur.

Rzeszów

Elektrycznym pociągiem z Rzeszowa do Warszawy i Lublina

Na linii kolejowej Ocice – Rzeszów montowana jest sieć trakcyjna. Na 25 km już rozwieszono przewody. Elektryfikacja trasy zapewni atrakcyjne połączenia kolejowe w regionie oraz ze stolicy Podkarpacia do Warszawy i Lublina. 

Rzeszów

WSIiZ wprowadza nauczanie hybrydowe

RZESZÓW. Nowy rok akademicki na WSIiZ będzie inny niż poprzednie lata. Uczniowie będą studiować w systemie hybrydowym.

Rzeszów

Przy Szkole Podstawowej nr 18 powstanie park doświadczeń

RZESZÓW. Na terenie szkoły powstanie m.in. panel muzyczny, kołyska Newtona, wir wodny oraz ksylofon.

Rzeszów

Tadeusz Ferenc interweniuje u premiera ws. podwyżki cen ciepła

RZESZÓW. W piśmie skierowanym do premiera, prezydent Rzeszowa zarzuca państwowej spółce monopolistyczne praktyki.

Rzeszów

"Pokój dla Żaka". Rusza coroczna akcja Samorządu Studenckiego Politechniki Rzeszowskiej

RZESZÓW. Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej oferuje pomoc w znalezieniu zakwaterowania dla studentów.

Rzeszów

Trwają remonty na terenie rzeszowskiej elektrociepłowni

RZESZÓW. „Prowadzone przez nas remonty zagwarantują ciągłość i bezpieczeństwo produkcji oraz dostaw energii i ciepła dla Rzeszowa.”

Rzeszów

Okradli drogerię na ponad 2000 zł

RZESZÓW. Dwóch 20-latków okradło drogerię przy ul. Piłsudskiego. Dodatkowo podczas interwencji, jeden z nich znieważył policjantów, a w jego mieszkaniu ujawniono niewielką ilość narkotyków. Obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty.

Reklama