Rzeszów - Piątek, 12.06.2026
Reklama

W Rzeszowie powstaje nowy salon motocyklowy znanej chińskiej marki

Dodano: 02.03.2026 r. / Redakcja

Salon Benda Rzeszów / fot. GOC
Salon Benda Rzeszów / fot. GOC

RZESZÓW. Game Over Cycles wprowadzona do Rzeszowa nową markę motocyklową. Przy ulicy Ludwika Chmury powstaje autoryzowany salon oraz serwis Benda – chińskiego producenta, który działa już w 85 krajach świata.

Salon Benda Rzeszów zostanie otwarty jeszcze w tym miesiącu. W obiekcie znajdzie się 250 mkw powierzchni ekspozycyjnej i 70 mkw powierzchni serwisowej. Inwestorem i właścicielem salonu jest firma Game Over Cycles. Będzie to już trzeci salon motocyklowy firmy w stolicy Podkarpacia. Od 2017 roku przy ul. Ludwika Chmury działa salon marki Harley-Davidson Rzeszów. Rok później uruchomiono salon Yamaha Rzeszów. GOC jest również właścicielem salonu samochodowej marki Dongfeng.

Wraz z salonem i serwisem marki Benda, na terenie przy ul. Ludwika Chmury 4 powstaje plac eventowy o powierzchni 1500 mkw. Przez cały sezon motocyklowy będą na nim organizowane wydarzenia, premiery oraz koncerty.

- Gdyby ktoś pięć lat temu powiedział mi, że będę sprzedawał motocykle z Chin i że będę tak bardzo podekscytowany otwieraniem salonu chińskiej marki motocyklowej, to pewnie kazałbym mu puknąć się w czoło. (śmiech) Ale czasy zmieniają się bardzo szybko. Już trzy lata temu, na targach motocyklowych w chińskim mieście Chongqing miałem okazję zobaczyć motocykle Benda na żywo i byłem pod wielkim wrażeniem jakości ich wykonania oraz tego, jak świetnie się prezentują. Zapraszam wszystkich do salonu, by przekonać się samemu. Do końca marca otworzymy wyjątkowy punkt dilerski marki Benda w Rzeszowie z pełną gamą motocykli oraz quadów, a także specjalną przestrzeń na wydarzenia – mówi Stanisław Myszkowski, założyciel i właściciel Game Over Cycles.

Reklama

Marka Benda powstała się w 2016 roku w Hangzhou, w prowincji Zhejiang – jednym z najszybciej rozwijających się regionów Chin, znanym z innowacji i technologii. Firma prowadzi sprzedaż w 85 krajach na całym świecie, a w Polsce właśnie ogłosiła, że otwiera sieć dilerską, która będzie się składała z 20 punktów sprzedaży.

Pojazdy Benda to nowoczesne i stylowe motocykle, oferujące wysoką jakość wykonania dostępną w atrakcyjnych cenach. Marka posiada w swojej ofercie również quady.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wiemy, kto wykona oświetlenie świąteczne Rzeszowa

RZESZÓW. Miasto wybrało wykonawcę świątecznego oświetlenia w Rzeszowie.

Rzeszów

Czołowe zderzenie w gminie Trzebownisko. Nie żyje 51-letnia kobieta

RZESZÓW. Do tragicznego wypadku doszło w Łące. W zderzeniu nissana z citroenem, poważnie ranna została kierująca nissanem. Niestety kobieta zmarła w szpitalu.

Rzeszów

Śmiertelny wypadek pod Rzeszowem. Pieszy potrącony przez dwa auta

RZESZÓW. Do wypadku doszło wczoraj w nocy w Nowym Borku. 40-letni pieszy został potrącony przez dwa samochody. Mężczyzna zginął na miejscu.

Rzeszów

15-latek potrącony na przejściu dla pieszych

RZESZÓW. 15-letni chłopak został potrącony na przejściu dla pieszych na ul. Podkarpackiej. Ranny nastolatek trafił do szpitala. Sprawcy potrącenia zatrzymano prawo jazdy.

Rzeszów

Od 9 listopada zmiany w rozkładzie jazdy komunikacji miejskiej

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie wprowadza zmiany w rozkładach kilku linii autobusowych.

Rzeszów

Otwarto nowy budynek straży pożarnej w Dworzysku

RZESZÓW. Od 1 listopada 2020 r. rzeszowscy strażacy pełnią służbę na nowej jednostce Nr 3 w Rzeszowie.

Rzeszów

Student Politechniki Rzeszowskiej nagrodzony za projekt dwumiejscowego samolotu turystycznego

RZESZÓW. Grzegorz Sajdak, student kierunku lotnictwo i kosmonautyka na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej zajął trzecie miejsce w 19. edycji Studenckiego Konkursu Projektowego SOLIDWORKS, w kategorii Professional Level.

Rzeszów

Budowa nowego basenu przy ul. Matuszczaka ruszy w listopadzie?

RZESZÓW. Trwa rozbiórka dotychczasowego obiektu przy ul. Matuszczaka. Budowa nowego basenu ma ruszyć jeszcze w tym miesiącu.

Reklama