Rzeszów - Wtorek, 24.03.2026
Reklama

W Rzeszowie powstaje nowy salon motocyklowy znanej chińskiej marki

Dodano: 02.03.2026 r. / Redakcja

Salon Benda Rzeszów / fot. GOC
Salon Benda Rzeszów / fot. GOC

RZESZÓW. Game Over Cycles wprowadzona do Rzeszowa nową markę motocyklową. Przy ulicy Ludwika Chmury powstaje autoryzowany salon oraz serwis Benda – chińskiego producenta, który działa już w 85 krajach świata.

Salon Benda Rzeszów zostanie otwarty jeszcze w tym miesiącu. W obiekcie znajdzie się 250 mkw powierzchni ekspozycyjnej i 70 mkw powierzchni serwisowej. Inwestorem i właścicielem salonu jest firma Game Over Cycles. Będzie to już trzeci salon motocyklowy firmy w stolicy Podkarpacia. Od 2017 roku przy ul. Ludwika Chmury działa salon marki Harley-Davidson Rzeszów. Rok później uruchomiono salon Yamaha Rzeszów. GOC jest również właścicielem salonu samochodowej marki Dongfeng.

Wraz z salonem i serwisem marki Benda, na terenie przy ul. Ludwika Chmury 4 powstaje plac eventowy o powierzchni 1500 mkw. Przez cały sezon motocyklowy będą na nim organizowane wydarzenia, premiery oraz koncerty.

- Gdyby ktoś pięć lat temu powiedział mi, że będę sprzedawał motocykle z Chin i że będę tak bardzo podekscytowany otwieraniem salonu chińskiej marki motocyklowej, to pewnie kazałbym mu puknąć się w czoło. (śmiech) Ale czasy zmieniają się bardzo szybko. Już trzy lata temu, na targach motocyklowych w chińskim mieście Chongqing miałem okazję zobaczyć motocykle Benda na żywo i byłem pod wielkim wrażeniem jakości ich wykonania oraz tego, jak świetnie się prezentują. Zapraszam wszystkich do salonu, by przekonać się samemu. Do końca marca otworzymy wyjątkowy punkt dilerski marki Benda w Rzeszowie z pełną gamą motocykli oraz quadów, a także specjalną przestrzeń na wydarzenia – mówi Stanisław Myszkowski, założyciel i właściciel Game Over Cycles.

Reklama

Marka Benda powstała się w 2016 roku w Hangzhou, w prowincji Zhejiang – jednym z najszybciej rozwijających się regionów Chin, znanym z innowacji i technologii. Firma prowadzi sprzedaż w 85 krajach na całym świecie, a w Polsce właśnie ogłosiła, że otwiera sieć dilerską, która będzie się składała z 20 punktów sprzedaży.

Pojazdy Benda to nowoczesne i stylowe motocykle, oferujące wysoką jakość wykonania dostępną w atrakcyjnych cenach. Marka posiada w swojej ofercie również quady.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rzeszów w wersji z Mincecrafta? 17 czerwca rusza Minecraft Demo Day

RZESZÓW. Już 17 czerwca uczniowie rzeszowskich szkół wezmą udział w warsztatach edukacyjnych Minecraft: Education Edition.

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska na 13 miejscu w zawodach łazików marsjańskich

RZESZÓW. Uczelnia z Rzeszowa po raz szósty gościła na konkursie w Stanach Zjednoczonych.

Rzeszów

Ukradł m.in. nawigacje, radioodtwarzacze i narzędzia. Wpadł bo zgubił paszport

RZESZÓW. Podejrzanym okazał się, pracujący w Polsce, 18-letni obywatel Mołdawii.

Rzeszów

W przyszłym roku czekają nas derby Rzeszowa? Wszystko zależy od Stali

RZESZÓW. Stal Rzeszów stoi przed niepowtarzalną okazją awansu do 2 ligi. 

Rzeszów

Podrabiali banknoty na domowej drukarce. Zatrzymano m.in. 62- i 56-latka

RZESZÓW. Poprosili znajomego o zapłacenie w sklepie podrobionymi pieniędzmi.

Rzeszów

Kolejny przetarg na rewitalizację Ogrodu Miejskiego i jeszcze wyższe propozycje wykonawców

RZESZÓW. Trwa drugi przetarg na rewitalizację Ogrodu Miejskiego im. Solidarności przy ul. Dąbrowskiego.

Rzeszów

Zbiórka krwi przy kinie Helios. Będą też bezpłatne badania wzroku i konsultacje dietetyczne

RZESZÓW. Każdy kto przyjdzie 5.06. w godz. 9:00 – 13:00 na parking...

Rzeszów

Chcą zrobić sztuczną rękę sterowaną impulsami z mięśni. Pomóc ma Podkarpackie Centrum Innowacji

RZESZÓW. Przyszli inżynierowie w PCI będą mieć swojego opiekuna oraz nowoczesny sprzęt do badań.

Reklama