Rzeszów - Wtorek, 30.12.2025
Reklama

W Rzeszowie powstał jedyny w regionie kryty skatepark [ZDJĘCIA]

Dodano: 18.03.2025 r. / Redakcja

fot. Materiały prasowe MB Park Rzeszów
fot. Materiały prasowe MB Park Rzeszów

RZESZÓW. 370 m2 powierzchni, 4 linie jazdy, do 30 osób w czasie trwania jednej sesji, 2 strefy chillu – tak w skrócie wygląda pierwszy na Podkarpaciu kryty skatepark. Obiekt powstał w północnej części Rzeszowa.

MB Park Rzeszów zlokalizowany jest przy Warszawskiej 139 i zajmuje powierzchnię 370 metrów kwadratowych. Obiekt otwarty jest od wtorku do piątku w godz. 15:00 – 21:00 oraz w soboty i niedziele w godz. 9:00 – 21:00. Wejścia odbywają się o pełnych godzinach: 9:00 - 12:00, 12:00 - 15:00, 15:00 - 18:00, 18:00 - 21:00. Na miejscu należy stawić się co najmniej 20 minut przed rozpoczęciem sesji.

Na skateparku powstały cztery sekcje jazdy. Pierwsza z nich to duży funbox z rezi - idealny dla zaawansowanych skoczków, ale sprawdzi się również dla początkujących. Tuż obok znajduje się sekcja z mniejszym funboxem. Nie mogło również zabraknąć strefy street. Całość dopełnia klasyczny grindbox, który jest jedyny, w tej części regionu. Dzięki dużej różnorodności przeszkód, skatepark sprzyja rozwojowi umiejętności. Dodatkowo skatepark posiada mobilne elementy, które można ustawiać w dowolnym miejscu.

Reklama

Dodatkowym atutem MB Parku jest strefa tzw. chillu, na której znajdują się m.in. stół do ping-ponga, piłkarzyki, maszyna do gier, mini ścianka wspinaczkowa.

W obiekcie dostępna jest również specjalna strefa do pracy, stworzona z myślą o rodzicach, którzy przychodzą ze swoimi pociechami. Znajdują się w niej, m.in. wygodne fotele, ekspres do kawy oraz bezpłatny dostęp do WI-FI.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rzeszów opanują biegacze. W niedzielę 13. PKO Półmaraton Rzeszowski [MAPA]

RZESZÓW. W niedzielę, 27 września br. w Rzeszowie wielka impreza biegowa. Na Rzeszowskich Bulwarach odbędzie się 13. PKO Półmaraton Rzeszowski organizowany przez Stowarzyszenie “Rzeszów Biega”.

Rzeszów

Rzeszowskie Miodobranie. Degustacja i kiermasz produktów pszczelarskich

RZESZÓW. Rzeszowskie Miodobranie to kolejne z działań realizowane wspólnie przez autorów programu #TAKdlaPszczół, Galerię Rzeszów i Miasto Rzeszów.

Rzeszów

Bezpłatnie badania mammograficzne dla mieszkanek Rzeszowa. Rusza kolejna edycja kampanii "Rak a Zdrowie"

RZESZÓW. Akcja rozpoczyna się 24.09.2020 r. i jest skierowana do mieszkanek Rzeszowa i całego powiatu rzeszowskiego w wieku 50-69 lat.

Rzeszów

Tragiczny wypadek pod Rzeszowem. Nie żyje 70-letni rowerzysta

70-rowerzysta zginął dziś rano w zderzeniu z samochodem osobowym. Na miejscu wypadku pod nadzorem prokuratora pracują policjanci.

Rzeszów

Nowy rozkład jazdy osiedlowej "pięćdziesiątki"

RZESZÓW. Od 23 września br. linia autobusowa obsługująca osiedle Zalesie będzie kursowała wg nowego rozkładu jazdy.

Rzeszów

Franciszek Kotula ma swój mural w Rzeszowie

RZESZÓW. Na jednym z rzeszowskich bloków powstał gigantyczny mural z podobizną Franciszka Kotuli, sfinansowany z budżetu Województwa Podkarpackiego. Oficjalne odsłonięcie odbędzie się 25 września br.

Rzeszów

Pijany 19-latek uderzył autem w policyjny radiowóz

RZESZÓW. 19-letni mieszkaniec Rzeszowa spędził noc w izbie wytrzeźwień. Mężczyzna będąc pod wpływem alkoholu, uderzył autem w policyjny radiowóz, a następnie znieważył interweniujących funkcjonariuszy.

Rzeszów

Bezpłatne szczepienia przeciwko grypie dla mieszkańców Rzeszowa

RZESZÓW. Mieszkańcy Rzeszowa w wieku od 65 do 74 roku życia, pensjonariusze DPS’ów oraz pacjenci zakładów opiekuńczo – leczniczych mogą skorzystać z darmowych sczepień przeciwko grypie.

Reklama