Rzeszów - Piątek, 12.09.2025
Reklama

W Rzeszowie powstał jedyny w regionie kryty skatepark [ZDJĘCIA]

Dodano: 18.03.2025 r. / Redakcja

fot. Materiały prasowe MB Park Rzeszów
fot. Materiały prasowe MB Park Rzeszów

RZESZÓW. 370 m2 powierzchni, 4 linie jazdy, do 30 osób w czasie trwania jednej sesji, 2 strefy chillu – tak w skrócie wygląda pierwszy na Podkarpaciu kryty skatepark. Obiekt powstał w północnej części Rzeszowa.

MB Park Rzeszów zlokalizowany jest przy Warszawskiej 139 i zajmuje powierzchnię 370 metrów kwadratowych. Obiekt otwarty jest od wtorku do piątku w godz. 15:00 – 21:00 oraz w soboty i niedziele w godz. 9:00 – 21:00. Wejścia odbywają się o pełnych godzinach: 9:00 - 12:00, 12:00 - 15:00, 15:00 - 18:00, 18:00 - 21:00. Na miejscu należy stawić się co najmniej 20 minut przed rozpoczęciem sesji.

Na skateparku powstały cztery sekcje jazdy. Pierwsza z nich to duży funbox z rezi - idealny dla zaawansowanych skoczków, ale sprawdzi się również dla początkujących. Tuż obok znajduje się sekcja z mniejszym funboxem. Nie mogło również zabraknąć strefy street. Całość dopełnia klasyczny grindbox, który jest jedyny, w tej części regionu. Dzięki dużej różnorodności przeszkód, skatepark sprzyja rozwojowi umiejętności. Dodatkowo skatepark posiada mobilne elementy, które można ustawiać w dowolnym miejscu.

Reklama

Dodatkowym atutem MB Parku jest strefa tzw. chillu, na której znajdują się m.in. stół do ping-ponga, piłkarzyki, maszyna do gier, mini ścianka wspinaczkowa.

W obiekcie dostępna jest również specjalna strefa do pracy, stworzona z myślą o rodzicach, którzy przychodzą ze swoimi pociechami. Znajdują się w niej, m.in. wygodne fotele, ekspres do kawy oraz bezpłatny dostęp do WI-FI.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów International Acro Cup

Na trzy dni Rzeszów stanie się stolicą światowej akrobatyki

RZESZÓW. Ponad 700 zawodników z 22 krajów przyjedzie do Rzeszowa, aby rywalizować w Pucharze Świata oraz Międzynarodowym Turnieju w Akrobatyce Sportowej - Rzeszów International Acro Cup.

BOŻE CIAŁO

Uroczystość Bożego Ciała w Rzeszowie. Policja zadba o bezpieczeństwo uczestników

RZESZÓW. W czwartek, 30 maja, w związku z uroczystością Bożego Ciała, ulicami Rzeszowa i powiatu rzeszowskiego przejdą procesje. Część dróg na terenie miasta zostanie częściowo lub całkowicie zamknięta. Ruchem kierować będą policjanci.

NOWOŚĆ NA PODRZESZOWSKIM LOTNISKU

Samolotem z Jasionki do Izmiru. Ruszyło nowe połączenie

RZESZÓW/JASIONKA. We wtorek, 28 maja 2024 r. po raz pierwszy w historii podrzeszowskiego lotniska, poleciał czarterowy samolot z Jasionki do Izmiru.

Rzeszów

Koncert „Jednego serca, jednego ducha”. Możliwe utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. Nawet kilkanaście tysięcy uczestników spodziewają się organizatorzy tegorocznego koncertu „Jednego Serca Jednego Ducha”. W związku z tym, na drogach dojazdowych do miejsca wydarzenia, mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w ruchu.

Współpraca miasta i NGO na rzecz seniorów

Rzeszów zachęca seniorów do aktywności. „Nie siedźcie w domu”

RZESZÓW. Ponad 73 tys. zł przeznaczy miasto na działania aktywizujące seniorów. Będą to m.in. pikniki, wykłady, prelekcje, zajęcia ruchowe, spotkania okolicznościowe i ze specjalistami, warsztaty i imprezy plenerowe organizowane przez organizacje pozarządowe.

Nowy teren rekreacyjny

Na os. Biała powstanie ogród kieszonkowy z boiskiem i tyrolką

RZESZÓW. Mieszkańcy rzeszowskiego osiedla Biała zyskają nowy teren rekreacyjny. W rejonie istniejącego placu zabaw, powstanie ogród kieszonkowy.

Rzeszów

Zwłoki kobiety przy ul. Lubelskiej. Policjanci ustalili jej tożsamość

RZESZÓW. Rzeszowskim policjantom udało się w końcu ustalić tożsamość kobiety, której zwłoki znaleziono w przy ul. Lubelskiej. Okazało się, że to 48-letnia obywatelka Ukrainy.

Rzeszów

Remonty remiz i nowy samochód dla OSP Rzeszów Zalesie

OSP Rzeszów Zalesie będzie miało nowy średni samochód ratowniczo-gaśniczy. Zakup pojazdu będzie sfinansowany ze środków z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu Rzeszowa.

Reklama