fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. W środę, 2 marca o godz. 12:00 z głośników umieszczonych na ratuszu rozlegnie się hymn Ukrainy.
- W ten symboliczny sposób chcemy jako mieszkańcy Rzeszowa pokazać swoją solidarność z narodem ukraińskim i wspomóc ich w walce w obronie ojczyzny – informuje Maciej Chłodnicki z Kancelarii Prezydenta Miasta Rzeszowa.
Pozostałe wiadomości z Rzeszowa
RZESZÓW. Już w piątek, 24 stycznia, o godz. 18:00 w Millenium Hall odbędzie się prezentacja drużyny Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego na sezon 2020.
RZESZÓW. Szkoła Podstawowa nr 21 im. Armii Krajowej w Rzeszowie zakwalifikowała się do projektu „Szkoła dla innowatora”.
RZESZÓW. Przetarg na budowę kładek rowerowych, które miałyby powstać przy moście Lwowskim, Karpackim i Narutowicza trwa.
RZESZÓW. Medal Za Ofiarność i Odwagę został wręczony podczas uroczystości, która odbyła się 8.01.2020r. w Pałacu Prezydenckim.
RZESZÓW. Inwestycja miała by się znajdować na parkingu przed Delikatesami Centrum na ul. Podwisłocze.
RZESZÓW. Tym razem „kłody pod nogi” rzucają władzom miasta mieszkańcy i stowarzyszenie, zajmujące się oceną legalności działań administracji
RZESZÓW. Mieszkańcy mogą liczyć na 100% pokrycie kosztów.
RZESZÓW. Ponad 772 tysiące pasażerów skorzystało w ubiegłym roku z usług Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka.
Komentarze
Zaloguj się aby móc dodać komentarz