Rzeszów - Piątek, 23.05.2025
Reklama

W sobotę Dzień Ziemi na osiedlu Miłocin

Dodano:

fot. RDK
fot. RDK
RZESZÓW. W najbliższą sobotę, 13 kwietnia na rzeszowskim osiedlu Miłocin odbędzie się Dzień Ziemi połączony z Dniem Otwartym Zespołu Szkół Agroprzedsiębiorczości. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
 
Organizatorzy przygotowali dla wszystkich mnóstwo atrakcji i ciekawych wyzwań, które pozwolą zwiększyć świadomość ekologiczną.

W programie:
  • florystyczne inspiracje
  • szachowe wyzwania
  • laboratorium ochrony środowiska
  • ścieżka rekreacyjno – sensoryczna
  • warsztaty kreatywności
  • eksperymenty fizyczne
  • szkolni „Pogromcy Mitów”
  • warsztaty recyklingowe
  • łamigłówki literacko – językowe
  • kącik młodego artysty
  • american snacks – kiermasz amerykańskich przekąsek
  • oprowadzanie po szkole
  • atrakcje dla najmłodszych (dmuchańce, warsztaty, animacje)
  • stoisko z rękodziełem klubu „Miłocianki”
 
Zbiórka śmieci
Reklama

Dodatkowo - każdy, kto posiada niepotrzebne elektro śmieci, makulaturę, baterie, butelki, może przynieść je na wydarzenie, a organizatorzy zadbają o ich odpowiednią segregację.

Dzień Ziemi odbędzie się na dziedzińcu przy Zespole Szkół Agroprzedsiębiorczości na osiedlu Miłocin przy ul. Miłocińskiej 75 w godzinach 10:00-14:00.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Dodatkowy kurs ZTM dla pracowników zakładowych

RZESZÓW. ZTM uruchamia dodatkowy kurs na jednej z linii. Wszystko na życzenie pasażerów.

Rzeszów

Dwie firmy powiększyły swoje tereny na obszarze "Dworzyska"

Kolejne inwestycje w Parku Naukowo-Technologicznym „Rzeszów-Dworzysko”. 

Rzeszów

Na WSIiZ zajęcia odbywają się online

RZESZÓW. Wykładowcy przeprowadzają je z sal uczelni bądź z własnych domów.

Rzeszów

ZTM: Ważne informacje dla pasażerów komunikacji miejskiej

RZESZÓW. ZTM poinformował o kolejnych zmianach w rozkładzie jazdy, przedłużeniu ważności legitymacji studenckich oraz możliwości zawieszenia biletu okresowego.

Rzeszów

Prezydent Rzeszowa podpisał "Pakt dla przedsiębiorców"

RZESZÓW. Przedsiębiorcy, którzy wynajmują pod działalność lokale komunalne i utracili dochody w związku z epidemią koronawirusa, mogą liczyć na wsparcie miasta.

Rzeszów

G2A i inne podkarpackie firmy pomogą szpitalowi w Łańcucie w walce z koronawirusem

G2A przekaże szpitalowi w Łańcucie sprzęt do walki z koronawirusem. Inicjatywę wsparły również inne firmy z Podkarpacia.

Rzeszów

Uwaga pasażerowie! Kolejna zmiana rozkładów jazdy

RZESZÓW. Wszystkie kursy autobusów miejskich będą jeździć zgodnie z sobotnim rozkładem jazdy. Zmiany wejdą w życie od 23 marca.

Rzeszów

Miasto rozpoczyna remont chodników

RZESZÓW. Ruszył przetarg na wykonanie robót budowlanych, polegających na bieżącym utrzymaniu chodników na terenie miasta.

Reklama