Rzeszów - Środa, 14.05.2025
Reklama

W sobotę gala boksu na Stadionie Miejskim

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. 6 lipca 2019 r. o godz. 18 na Stadionie Miejskim w Rzeszowie odbędzie się Gala "KnockOut Boxing Night 7: Różański vs. Izu".

Już w najbliższą sobotę przy ul. Hetmańskiej 69 odbędzie się KnockOut Boxing Night 7: Różański vs. Izu. W walce wieczoru zobaczymy rzeszowskiego pięściarza Łukasza Różańskiego, mierzącego się z Izuagbe Ugonohem.

Gala zostanie poprzedzona dwoma wydarzeniami na rzeszowskim Rynku: treningiem medialnym, w którym udział weźmie Łukasz Różański (10-0-0), Izu Ugonoh (18-1-0), Marek Matyja (16-1-1) i Paweł Stępień (12-0-0).

Również na rzeszowskim Rynku odbędzie się konferencją prasową (czwartek, 4 lipca o godz. 18) oraz ceremonią ważenia zawodników (piątek, 5 lipca o godz. 18).
Reklama
Poza bohaterami głównej walki, na Stadionie Miejskim rękawice skrzyżuje Marek Matyja z Pawłem Stępniem i będzie to walka o mistrzostwo Polski w wadze półciężkiej.

Kolejnymi zawodnikami, którzy staną naprzeciwko siebie są Fiodor Czerkaszyn (12-0-0) i Australijczyk Wes Capper (20-2-1). W Rzeszowie zjawi się również Kamil Szeremeta (19-0-0), obrońca pasa mistrza Europy.

Bilety na lipcową galę "KBN7: Różański vs. Izu" dostępne TUTAJ, a w dniu gali, tj. w sobotę 6 lipca, od godz. 14 do walki wieczoru - w kasie na Stadionie Miejskim. Ponadto gala będzie transmitowana przez Telewizję Polską.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Na osiedlu Biała powstaje ogród kieszonkowy [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Trwa budowa czterech nowych ogrodów kieszonkowych w Rzeszowie. Jeden z nich powstaje w rejonie placu zabaw i terenu rekreacyjnego przy ul. Karola Wojtyły na osiedlu Biała. Pojawią się w nim m.in....

Rzeszów

Kolejne kontrole taksówek na aplikację w Rzeszowie

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci sprawdzili 28 taksówek świadczących usługi przewozowe „na aplikację”. Ujawniono 8 wykroczeń.

Rzeszów

Inauguracja IX edycji cyklu wykładów pn. „Wielkie pytania w nauce”

RZESZÓW. Wykład dr hab. prof. Katarzyny Kłosińskiej oraz prof. dr hab. Ryszarda Koziołka zainauguruje IX edycji cyklu wykładów pn. „Wielkie pytania w nauce”, organizowanych przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Rzeszów

Udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami w rzeszowskim MOPS

RZESZÓW. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Rzeszowie wprowadził w swoich placówkach kilka nowości, które mają pomóc osobom z niepełnosprawnościami w załatwieniu swoich spraw.

Rzeszów

Blisko 14 mln zł będzie kosztować modernizacja budynku III LO w Rzeszowie. Szkoła wejdzie „na zupełnie inny poziom”

RZESZÓW. - Musimy przenieść historyczny budynek w XXI wiek, żeby zapewnić młodzieży odpowiednie warunki kształcenia – mówił o modernizacji budynku III LO, Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek, podczas podpisania umową z wykonawca inwestycji.

Rzeszów

Przysięga terytorialsów w Rzeszowie. Defilada, pokaz sprzętu i utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. W najbliższą sobotę ochotnicy 3 Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej złożą przysięgę przed Urzędem Wojewódzkim.

Rzeszów

Oko na Miasto. Ostatni w tym sezonie spacer miejski z przewodnikiem

„Pobitno - wieś, miejsce bitwy, rzeszowskie osiedle” – pod takim tytułem odbędzie się ostatnia w tym roku przechadzka po Rzeszowie z przewodnikiem. Po wschodniej części miasta oprowadzał będzie Adam Napiórkowski.

Reklama