Rzeszów - Piątek, 02.05.2025
Reklama

W sobotę kilka ulic w Rzeszowie będzie zamkniętych

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. W sobotę w Rzeszowie odbędzie się impreza sportowa pn. „III Triathlon Rzeszów”, na który składają się trzy dyscypliny - pływanie, jazda rowerem i bieg. Ulice, przez które przebiegał będzie odcinek rowerowy, zostaną częściowo lub całkowicie zamknięte.

Rowerzyści przejadą ulicami Grabskiego, Strażacką, Kwiatkowskiego, Jana Pawła II, Budziwojską. Od godziny 11:00 do 15:00 całkowicie zamknięte dla ruchu zostaną następujące ulice i odcinki ulic:
  • ul. Grabskiego na odcinku od Żwirowni do ul. Kwiatkowskiego;
  • ul. Kwiatkowskiego od ul. Strażackiej do Jana Pawła II;
  • ul. Jana Pawła II cała;
  • ul. Budziwojska od ul. Jana Pawła II do ul. Podleśnej;
  • ul. Podleśna do administracyjnych granic Rzeszowa;
  • ul. Strażacka od ul. Kwiatkowskiego do ul. Granicznej.
Policjanci z wydziału ruchu drogowego rzeszowskiej komendy oraz służby organizatora będą nadzorować trasę oraz przylegające do niej skrzyżowania.

Proponowane objazdy: dojazd od Tyczyna w kierunku Boguchwała przez Hermanowa, Lubenię i Zarzecze lub ulicą Sikorskiego przez centrum miasta. 

Objazdy autobusów

Zarząd Transportu Miejskiego wprowadza zmiany w trasach kilku linii autobusowych.
Od godz. 11:00  do godz. ok 15:00 na liniach nr 12, 31 oraz 37 będą obowiązywały objazdy. Zobacz jak pojadą autobusy ww. linii:
 
Reklama
Linia nr 12:
  • w kierunku Budziwojskiej/Siedlisk: do Powst. Warszawy stadion 06 trasą bez zmian, następnie Powst. Warszawy Dom Studenta 08, gdzie zakończy kurs (dotyczy kursów o godz. 10:00; 11:00; 12:00; 13:00 i 14:00);
  • w kierunku Trembeckiego: od Powst. Warszawy zapora 07 trasą bez zmian (dotyczy kursów o godz. 11:00; 12:00; 13:00; 14:00 i 15:00);
 
Linia nr 31:
  • w kierunku Sikorskiego: do Podwisłocze domki 01 trasą bez zmian, następnie Powst. Warszawy, Sikorskiego, Strażacka, Miła i dalej trasą bez zmian (dotyczy kursów o godz. 11:32 i 13:27);
  • w kierunku Lubelskiej: do Miła / Strażacka 01 trasą bez zmian, następnie Strażacka, Sikorskiego, Powst. Warszawy, Podwisłocze i dalej trasą bez zmian (dotyczy kursów o godz. 12:25 i 14:15);
 
Linia nr 37:
  • w kierunku Hermanowej: do Sikorskiego 18 trasą bez zmian, następnie Sikorskiego pętla 20, gdzie zakończy kurs (dotyczy kursów o godz. 10:11; 11:22; 12:52 i 13:42);
  • w kierunku Trembeckiego: od Sikorskiego pętla 20, następnie Sikorskiego granica 15 i dalej trasą bez zmian (dotyczy kursów o godz. 11:32; 12:32; 14:02 i 15:02);

Na trasach objazdów obowiązują wszystkie przystanki.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ruszyła sprzedaż cegieł z dawnego stadionu Resovii

RZESZÓW. Rozpoczęła się sprzedaż cegieł pochodzących z wyburzonego stadionu przy ul. Wyspiańskiego 22. Za najtańszą zapłacimy 110 zł.

Rzeszów

Kolejni sportowcy wspierają kampanię promującą rzeszowską komunikację miejską

RZESZÓW. Andrzej Jodłowski i Aneta Przepióra-Jodłowska, dołączyli do grona ambasadorów kampanii promującej rzeszowską komunikację miejską.

Rzeszów

MPWiK rozpoczyna potężną inwestycję w Rzeszowie. Umowa podpisana

RZESZÓW. Blisko 47 mln zł będzie kosztowała kolejna wielka inwestycja realizowana przez rzeszowskie Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji.

Rzeszów

Miasto testuje inteligentne pojemniki na śmieci [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Na ulicy Hetmańskiej w Rzeszowie pojawiły się inteligentne pojemniki na śmieci. Na razie na okres testowy. Jeśli się sprawdzą, nie wykluczone że miasto wprowadzi je na stałe.

Rzeszów

Rozbudowa ul. Wołyńskiej na ukończeniu [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Dobiegają końca prace przy budowie I etapu łącznika ulicy Wołyńskiej z ul. Potokową. Inwestycja ma być gotowa w maju br.

Rzeszów

Rusza sezon fontannowy w Rzeszowie. Są dwie nowości

RZESZÓW. W Rzeszowie rozpoczyna się sezon fontannowy. Pierwsza została już uruchomiona. Sukcesywnie włączane będą kolejne. W tym roku pojawią się również dwie nowe fontanny.

Rzeszów

Nowy sprzęt w Szpitalu Miejskim. Służy najmłodszym pacjentom

RZESZÓW. Szpital Miejski w Rzeszowie ma nowy aparat do USG. Sprzęt zakupiono ze środków Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego.

Rzeszów

Zamknięty fragment ścieżki pieszo-rowerowej przy rzeszowskiej plaży

RZESZÓW. Do końca kwietnia zamknięty będzie ponad 150 metrowy odcinek ścieżki pieszo-rowerowej przy plaży miejskiej. Tymczasowe przejście poprowadzono przez teren plaży.

Reklama