Rzeszów - Środa, 06.05.2026
Reklama

W sobotę opóźnienia trzech linii MPK

Dodano: 24.04.2026 r. / Redakcja

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Rzeszowie w najbliższą sobotę będzie prowadziło prace remontowe przy skrzyżowaniu ulic Siemińskiego oraz Trembeckiego. W związku z tym pasażerowie komunikacji miejskiej musza liczyć się z opóźnieniami trzech linii autobusowych.

Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie wydał komunikat dotyczący opóźnień autobusów w związku z pracami remontowymi.

„W dniu 25 kwietnia 2026 r. (sobota) w godzinach 7:00-20:00, w związku czasową zmianą organizacji ruchu, która wynika z konieczności prowadzenia prac remontowych przy skrzyżowaniu ulic Siemińskiego oraz Trembeckiego w Rzeszowie mogą występować opóźnienia w kursowaniu autobusów linii: 9, 12 oraz 59” – czytamy w komunikacie ZTM.

Prace remontowe będą prowadzone przez Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej. Obejmą one roboty przy konstrukcji wsporczej napowietrznej sieci ciepłowniczej.

Jak przekazało MPEC, prace będą realizowane dwuetapowo. Kolejny etap zaplanowano na 9 maja 2026 r., o czym mieszkańcy zostaną poinformowani w osobnym komunikacie.

MPEC zapewnia, że dołoży wszelkich starań, aby ograniczyć utrudnienia do minimum i zapewnić możliwie sprawny przebieg zmian w organizacji ruchu.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Głogów Małopolski gra z Orkiestrą. Na mieszkańców czeka moc atrakcji

GŁOGÓW MŁP. W programie m.in. koncerty, licytacje, morsowanie, bezpłatne badania profilaktyczne...

Rzeszów

Rusza stały punkt kontroli autokarów przy hali Podpromie

RZESZÓW. Policjanci wspólnie z pracownikami Inspekcji Transportu Drogowego będą kontrolować autokary i pojazdy przewożące dzieci i młodzież na wycieczki.

Rzeszów

Od poniedziałku zamknięty przejazd przy hali Podpromie

RZESZÓW. Od poniedziałku, 16 stycznia przez cały tydzień zamknięty będzie przejazd łączący ul. Lenartowicza z drogą przy hali Podpromie.

Rzeszów

Zostań "Kosmicznym Pomagaczem". Wesprzyj zakup kombinezonów rehabilitacyjnych dla dzieci z Rzeszowa i okolic

RZESZÓW. Fundacja "Mały Wielki Krok" prowadzi zbiórkę środków na zakup specjalistycznych kombinezonów, dzięki którym jej podopieczni będą mogli kontynuować rehabilitację.

Rzeszów

Tragiczny finał poszukiwań 67-latka z Rzeszowa

​RZESZOW. Wczoraj w Krasnem przypadkowa osoba natrafiła na zwłoki mężczyzny. Okazało się, że to ciało zaginionego w listopadzie ubiegłego roku 67-latka z Rzeszowa.

Rzeszów

Tak będzie wyglądała ulica Grunwaldzka po przebudowie [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Gotowy jest już projekt przebudowy ulicy Grunwaldzkiej. Na wniosek prezydenta Konrada Fijołka uzupełniono go o drzewa, które zostaną posadzone wzdłuż kamienic. Wizualizacje możecie zobaczyć pod artykułem.

Rzeszów

XIX Targi Ślubne już 5 lutego w Hali Podpromie w Rzeszowie. Bilety online taniej!

To już dziewiętnasta edycja wydarzenia organizowanego przez MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie i firmę Sagier.

Rzeszów

Rozbudowa Podkarpackiego Centrum Chorób Płuc w Rzeszowie

RZESZÓW. Rozpoczął się kolejny etap rozbudowy Podkarpackiego Centrum Chorób Płuc w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 1 im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie.

Reklama