Rzeszów - Wtorek, 26.08.2025
Reklama

W środę czasowe zamknięcie ul. Krakowskiej. Objazdy i zmiana tras autobusów MPK

Dodano:

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. W środę, 25 października odbędą się uroczystości upamiętniające Józefa Szajnę i oficjalne odsłonięcie rzeźby "Drabina do nieba". W związku z tym, czasowo zamknięty zostanie fragment ul. Krakowskiej.  

Zmieniona organizacja ruchu na ul. Krakowskiej będzie obowiązywała w godz. 11.30 – 13.30. Zamknięty będzie odcinek od ronda Unii Europejskiej (skrzyżowanie ul. Krakowskiej z al. Okulickiego) do skrzyżowania ul. Krakowskiej z ul. Ofiar Katynia, z którego korzystają jadący w kierunku Krakowa.

Dla samochodów wyznaczono objazdy alejami Okulickiego i Wyzwolenia.

W tym czasie także autobusy komunikacji publicznej kursować będą zmodyfikowanymi trasami:
  • Linie 1, 3, 22, 33 do przystanku Krakowska Jedn. Wojskowa 02 bez zmian następnie Okulickiego – Wyzwolenia - Krakowską i dalej trasą bez zmian;
  • Linie 2, 27, 36 do przystanku Krakowska Jedn. Wojskowa 02 bez zmian następnie Witosa – Wiktora – Bł. Karoliny i dalej trasą bez zmian;
W kierunkach powrotnych trasy pozostają bez zmian. Na trasach objazdów obowiązują wszystkie przystanki.
 
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Asseco Resovia kolejny raz zawiodła. Trwa „marsz” w dół tabeli

RZESZÓW. Tym razem rzeszowianie ulegli w trzech szybkich setach Cerrad Enei Czarnym w Radomiu.

Rzeszów

Wczoraj w Rzeszowie policjanci eskortowali rodzącą kobietę

RZESZÓW. Nietypowo zakończyło się zatrzymanie pojazdu do kontroli drogowej wczoraj w Rzeszowie na ul. Krakowskiej.

Rzeszów

Konflikt w „szpitalu na górce” przygasa

RZESZÓW. Związki zapewniają, że wprowadzony zostanie okres symbolicznych „100 dni spokoju”.

Rzeszów

Nauka poprzez pasję - rusza V edycja konkursu web.Master Podkarpacki

Młodzież i dzieci z naszego regionu po raz kolejny będą miały okazję do rywalizacji w konkursie dla młodych programistów – web.Master Podkarpacki.

Rzeszów

Rozpoczynają się zapisy na Dziecięcy Uniwersytet Techniczny w Rzeszowie

RZESZÓW. Zapisy dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat na zajęcia Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego w semestrze letni 2020 rozpoczynają się 12 lutego.

Rzeszów

Orkan „Sabina” powieje z prędkością 120 km/h. Ostrzeżenie 3. i 2. stopnia na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Orkan, nazwany przez Niemców „Sabina”, powieje na Podkarpaciu z prędkością sięgająca nawet 120 km/h.

Rzeszów

52 studzienki kanalizacji deszczowej do wymiany. Zastąpią je włazy samopoziomujące

RZESZÓW. Ruszył przetarg dotyczący wymiany tradycyjnych studzienek na włazy samopoziomujące. 

Reklama