Rzeszów - Piątek, 06.06.2025
Reklama

W weekend zlot foodtrucków w Rzeszowie

Dodano:

fot. RESinet.pl
fot. RESinet.pl
RZESZÓW. W najbliższy weekend na skwerze Millenium Hall znów zaparkują ciężarówki z jedzeniem. To kolejny już zlot organizowany przez agencję Konkretnie. Poprzednia edycja imprezy pod nazwą FoodPark odbyła się w kwietniu br.

Fani street food będą mieli okazję posmakować, m.in. kuchni greckiej, meksykańskiej czy amerykańskiej.  Nie zabraknie również słodkości oraz smacznej kawy. Do tego ogródki letnie, klimatyczna muzyka oraz smakowite konkursy.

Dla najmłodszych przewidziano liczne atrakcje w strefie zabaw.

Trzydniowa impreza rozpocznie się w piątek o godz. 12:00 i potrwa do niedzieli. Tym razem na skwerze Millenium Hall zaparkują:
  • Syta Kura
  • Syty Wół
  • Pasibus
  • Złote Paluchy Churros
  • Fabryka Frytek - fries & fingerfood
  • DOLKA café
  • Cyber Fryta
  • Oscypki
  • SzeSze Truck
  • Fast-food Truck

Godziny otwarcia:
  • piątek 21.05. 12:00 - 22:00
  • sobota 22.05. 12:00 - 22:00
  • niedziela 23.05. 12:00 - 20:00 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

ZTM zmienia rozkład jazdy jednej linii i uruchamia dodatkowe połączenie

RZESZÓW. Nowe połączenie będzie kursować z Dworca Lokalnego do Krasnego.

Rzeszów

XV Podkarpackie Targi Ślubne już w najbliższy weekend

RZESZÓW. Styczniowe targi ślubne odbędą się od godz. 10 do godz. 18. Udział w imprezie jest płatny – koszt biletu to 20 zł.

Rzeszów

Odnaleziono ciało poszukiwanego mieszkańca Rzeszowa

RZESZÓW. W niedzielę w miejscowości Krasne, w rejonie starorzecza Wisłoka, odnaleziono ciało mężczyzny.

Rzeszów

Podkarpackie Centrum Lekkoatletyczne UR będzie oddane do użytku w 2021 roku

RZESZÓW. Trwają pracę przy budowie Podkarpackiego Centrum Lekkoatletycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego

Rzeszów

Pijany kierowca zawisł samochodem na torowisku. Zdarzenie miało miejsce przy ul. Warszawskiej

RZESZÓW. Mężczyzna zjechał z drogi i częściowo zawisł na torowisku.

Rzeszów

Sprawdź, jak wyglądała w 2019 roku średnia zdawalność egzaminu na prawo jazdy w Rzeszowie

RZESZÓW. Teorie średnio zdawało 60%, natomiast egzamin praktyczny z pozytywnym wynikiem kończyło 44,1 kursantów.

Reklama