Rzeszów - Poniedziałek, 19.05.2025
Reklama

W weekend zmiana czasu. Jak pojadą linie nocne?

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. W związku ze zmianą czasu, zmianie ulegną godziny jazdy dwóch nocnych linii autobusów miejskich.
 
W nocy z 29 na 30 października 2022 r. przechodzimy z czasu letniego na czas zimowy. Wskazówki zegarów przesuniemy z godz. 3.00 na 2.00.

Linie nocne N1 i N2 pojadą wg zmienionych rozkładów jazdy:
  • Linia N1 – przyjedzie na przystanek Pl. Wolności 04 o godz. 2:55 czasu letniego gdzie zakończy kurs, odjazd z przystanku Pl. Wolności 04 nastąpi o godz. 2:00 czasu zimowego w kierunku ulicy Łukasiewicza.
  • Linia N2 – przyjedzie na przystanek Pl. Wolności 01 o godz. 2:57 czasu letniego gdzie zakończy kurs, odjazd z przystanku Pl. Wolności 04 nastąpi o godz. 2:00 czasu zimowego w kierunku ulicy Bł. Karoliny.
 
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Będą dwie nowe ulice w Rzeszowie? We wtorek zdecydują radni

RZESZÓW. Podczas najbliższej sesji radni zdecydują o nadaniu nazw dwóm ulicom - ul. ks. Andrzeja Rabija, na osiedlu Krakowska-Południe oraz ul. Jana Welca na osiedlu Staromieście.

Rzeszów

W powiecie rzeszowskim utonęły dwie osoby

Policja apeluje o rozwagę i ostrożność podczas wypoczynku nad wodą. W minioną niedzielę w powiecie rzeszowskim utonęły dwie młode osoby – 22-latka z powiatu lubaczowskiego oraz 30-latek z powiatu rzeszowskiego.

Rzeszów

Gdzie w Rzeszowie kupisz worki na odpady zielone?

RZESZÓW. Trzy punkty stacjonarne oraz automaty, to miejsca w których można zaopatrzyć się w worki na odpady zielone.

Rzeszów

ZTM ponownie wyłącza "ciepły guzik" w autobusach

RZESZÓW. W związku ze wzrostem zakażeń w województwie podkarpackim, ZTM ponownie zawiesiło funkcję „ciepłego guzika” w autobusach miejskich.

Rzeszów

Tragedia na A4 w Bratkowicach. Zginął 35-letni mężczyzna

Policjanci wyjaśniają okoliczności piątkowego wypadku na A4 w Bratkowicach. 35-letni obywatel Białorusi została śmiertelnie potrącony przez kierowcę fiata.

Rzeszów

Dwa kursy linii nr 35 przyspieszone

RZESZÓW. Od najbliższej niedzieli 16 sierpnia drobnej korekcie ulegnie rozkład jazdy linii nr 35.

Rzeszów

Rzeszowskie pogotowie ma nową karetkę

RZESZÓW. Pracownicy WSPR w Rzeszowie otrzymali nowy ambulans. Kluczyki do karetki wręczyła dziś osobiście Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart.

Rzeszów

Do Rzeszowa przyjedzie "wątrobus"

RZESZÓW. Rusza ogólnopolska akcja bezpłatnych badań poziomu stłuszczenia wątroby. 20 sierpnia do Rzeszowa przyjedzie „wątrobus”.

Reklama