Rzeszów - Niedziela, 28.12.2025
Reklama

W weekend zmiany w funkcjonowaniu fontanny multimedialnej

Dodano: 20.06.2024 r. / Redakcja

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. W najbliższą sobotę i niedzielę rzeszowska fontanna multimedialna będzie pracować w zmienionym trybie. Nie będą odbywać się pokazy dzienne i wieczorne.

Jutro w Rzeszowie rozpoczyna się największe wydarzenie kulturalne na Podkarpaciu – Wschód Kultury Europejski Stadion Kultury. ESK potrwa do niedzieli. W ramach festiwalu odbędzie się kilkadziesiąt wydarzeń w różnych częściach miasta. Niektóre z nich zaplanowane zostały na terenie przy fontannie multimedialnej. W związku z tym w sobotę i niedzielę (22-23 czerwca) zmieni się tryb jej funkcjonowania. Ne odbędą się pokazy dla dzieci (godz. 12:)0), pokazy dzienne (godz. 17:00) i pokazy wieczorne (godz. 21:00).


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Nowa organizacja dojść na perony stacji Rzeszów Główny. Demontują konstrukcje kładki nad torami

RZESZÓW. Od 11 marca na stacji Rzeszów Główny wprowadzono nową organizację dojść do peronów. Podróżni skorzystają z dodatkowego tymczasowego przejścia zamiast kładki.

Rzeszów

Miasto zamyka Punkty Obsługi Mieszkańców w galeriach handlowych

RZESZÓW. Punkty Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Rzeszowa mieszczące się w galeriach handlowych oraz Punkt Informacyjny UM Rzeszowa w hipermarkecie bi 1 od 12 marca 2020 r. są nieczynne do odwołania.

Rzeszów

Specjalny telefoniczny dyżur ekspercki rzeszowskiego oddziału ZUS

Telefoniczny dyżur ekspercki odbędzie się w czwartek 12.03.2020. Eksperci będą odpowiadać na pytania w godz. 11:00 – 13:00 pod numerem telefonu 17 858 61 85.

Rzeszów

Komunikat ZTM: Od 13 marca zmiany w komunikacji miejskiej w Rzeszowie

RZESZÓW. ZTM poinformowało o zawieszeniu kursów oznaczonych literką „s”.

Rzeszów

Gmach Sądu Okręgowego powstanie na os. Drabinianka

RZESZÓW. Radni przyjęli projekt uchwały mówiący o przyszłej lokalizacji Sądu Okręgowego. Za lokalizacją przy ul. Zielonej i ul. Granicznej było 24 radnych.

Rzeszów

Niecodzienne rozstrzygnięcie ws. zabezpieczenia terenów zielonych wzdłuż Wisłoka

RZESZÓW. Radni Rozwoju Rzeszowa nie wzięli udziału w głosowaniu nad przyjęciem planu zagospodarowania terenów wzdłuż Wisłoka. „Za” byli radni Prawa i Sprawiedliwości oraz Platformy Obywatelskiej.

Rzeszów

Budowa żłobka i przedszkola na os. Przybyszówka za droga dla miasta?

RZESZÓW. Budynek, w którym znajdzie się żłobek i przedszkole ma powstać przy ul. Iwonickiej. Obiekt przyjmie 353 dzieci, jednak na dzień dzisiejszy przetarg na wykonanie inwestycji zostanie najprawdopodobniej unieważniony.

Rzeszów

Rektor UR odwołuje wydarzenia oraz zaleca kwarantannę domową

RZESZÓW. Rektor Uniwersytetu Rzeszowskiego prof. dr hab. Sylwester Czopek wydał kolejne oświadczenie w związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją dotyczącą koronawirusa.

Reklama