Rzeszów - Wtorek, 17.06.2025
Reklama

Wakacyjne konkursy dla seniorów w ramach nadchodzących Senioraliów Rzeszowskich

Dodano:

fot. Shootit
fot. Shootit
RZESZÓW. Rzeszowski Dom Kultury i Rzeszowska Rada Seniorów przygotowały dwa konkursy z atrakcyjnymi nagrodami w ramach zbliżających się Senioraliów Rzeszowskich.

Senioralia Rzeszowskie to wydarzenie organizowane przez Rzeszowski Dom Kultury we współpracy z Rzeszowską Radą Seniorów oraz Wydziałem Polityki Społecznej Urzędu Miasta Rzeszowa. Nadrzędnym celem tygodniowego przedsięwzięcia jest aktywizacja oraz integracja wszystkich Seniorów poprzez szereg bezpłatnych wydarzeń o charakterze kulturalnym, edukacyjnym i rozrywkowym.

Tegoroczne Senioralia Rzeszowskie odbędą się w dniach 9 – 16 września. Na seniorów tradycyjnie czekać będzie mnóstwo bezpłatnych atrakcji. Szczegółowy program wydarzenia zostanie ujawniony już wkrótce, ale chcąc umilić seniorom czas oczekiwania na ich wielkie święto, Rzeszowski Dom Kultury i Rzeszowska Rada Seniorów zachęcają do udziału w dwóch konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

W ramach pierwszego konkursu zatytułowanego „Modny Senior” organizatorzy chcieliby docenić nietuzinkowy gust modowy i nagrodzić najciekawsze stylizacje seniorów. Zgłoszenia przyjmowane są w formie przesłanych lub dostarczonych osobiście zdjęć, a główną nagrodą w konkursie są dwa pobyty dwuosobowe w hotelu Leśny Pałac w Kamionce.
Reklama
Drugi ogłoszony przez organizatorów konkurs ma na celu zachęcić pasjonatów ogrodnictwa i florystyki do pokazania swoich ukwieconych balkonów/tarasów oraz przedogródków. Spośród nadesłanych lub dostarczonych osobiście zdjęć zostaną wybrane i nagrodzone najpiękniejsze aranżacje. Na zwycięzców w obu kategoriach czekają nagrody w postaci bonów podarunkowych ufundowanych przez Leroy Merlin.

Zgłoszenia na oba konkursy trwają do 18 sierpnia 2023 roku i przyjmowane są w formie zdjęć przesłanych na adres e-mail: konkursy@rdk.rzeszow.pl (w tytule maila należy wpisać nazwę konkursu) lub dostarczonych osobiście w siedzibie Rzeszowskiego Domu Kultury przy ul. Staromiejskiej 43a (od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00). Szczegóły dotyczące konkursów dostępne są na stronie internetowej www.rdk.rzeszow.pl oraz pod numerami telefonu 17 748 39 55 lub 17 748 39 56.
 
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Postępują prace przy rozbudowie rzeszowskiego „Elektronika” [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Trwa rozbudowa Zespołu Szkół Elektronicznych w Rzeszowie. Ratusz informuje, że roboty prowadzone są bardzo sprawnie. Nie wykluczone, że inwestycja będzie gotowa wczesnej niż zakładano.

Rzeszów

Nowość na lotnisku w Jasionce. Technologia usprawniająca punktualność

RZESZÓW/JASIONKA. Na lotnisku w Jasionce wdrożono system Digital ATC Clearance (DCL), w celu poprawy punktualności przed sezonem Lato 2025. Rzeszów jest jednym z pięciu miast w Polsce, w których zastosowano tę technologię.

Rzeszów

Przez lata znęcał się nad żoną, w końcu ją zabił. Grzegorz J. z Lubeni usłyszał wyrok

RZESZÓW. 17 lat pozbawienia wolności – taki wyrok usłyszał Grzegorz J., który fizycznie i psychicznie znęcał się nad żoną, a w końcu ją zabił. Mężczyzna od ponad dwóch lat przebywa w areszcie....

Rzeszów

Przy ul. Cichej powstaje Podkarpackie Centrum Sportu Akademickiego [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Trwa budowa Podkarpackiego Centrum Sportu Akademickiego, które stanowi kolejny etap tworzenia uniwersyteckiego kompleksu sportowego. Wartość inwestycji to ponad 26 mln zł. Jak informuje biuro prasowe UR, prace idą zgodnie z harmonogramem.

Rzeszów

Uszkodził cztery auta w centrum Rzeszowa. Miało blisko 1,6 promila

RZESZÓW. 20-letni mieszkaniec Rzeszowa uszkodził cztery pojazdy, zaparkowane na jednym z parkingów w centrum miasta. Okazało się, że miał prawie 1,6 promila alkoholu w organizmie.

Rzeszów

Przy dwudziestu rzeszowskich ulicach pojawiły się nowe latarnie

RZESZÓW. Blisko 160 tys. zł kosztował montaż nowego oświetlenia przy dwudziestu rzeszowskich ulicach. Inwestycja została zrealizowana w ramach zadania pn.: „Poprawa infrastruktury oświetleniowej na terenie miasta Rzeszowa”.

Rzeszów

ZOBACZ. 33. Finał WOŚP w Rzeszowie na zdjęciach

RZESZÓW. Korowód wolontariuszy, pokazy sprzętu służb, występy artystyczne, koncerty, prezentacje firm i wiele więcej - zobacz co działo się na rzeszowskim Rynku w ramach 33. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Reklama