Rzeszów - Piątek, 27.06.2025
Reklama

Wakacyjne konkursy dla seniorów w ramach nadchodzących Senioraliów Rzeszowskich

Dodano:

fot. Shootit
fot. Shootit
RZESZÓW. Rzeszowski Dom Kultury i Rzeszowska Rada Seniorów przygotowały dwa konkursy z atrakcyjnymi nagrodami w ramach zbliżających się Senioraliów Rzeszowskich.

Senioralia Rzeszowskie to wydarzenie organizowane przez Rzeszowski Dom Kultury we współpracy z Rzeszowską Radą Seniorów oraz Wydziałem Polityki Społecznej Urzędu Miasta Rzeszowa. Nadrzędnym celem tygodniowego przedsięwzięcia jest aktywizacja oraz integracja wszystkich Seniorów poprzez szereg bezpłatnych wydarzeń o charakterze kulturalnym, edukacyjnym i rozrywkowym.

Tegoroczne Senioralia Rzeszowskie odbędą się w dniach 9 – 16 września. Na seniorów tradycyjnie czekać będzie mnóstwo bezpłatnych atrakcji. Szczegółowy program wydarzenia zostanie ujawniony już wkrótce, ale chcąc umilić seniorom czas oczekiwania na ich wielkie święto, Rzeszowski Dom Kultury i Rzeszowska Rada Seniorów zachęcają do udziału w dwóch konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

W ramach pierwszego konkursu zatytułowanego „Modny Senior” organizatorzy chcieliby docenić nietuzinkowy gust modowy i nagrodzić najciekawsze stylizacje seniorów. Zgłoszenia przyjmowane są w formie przesłanych lub dostarczonych osobiście zdjęć, a główną nagrodą w konkursie są dwa pobyty dwuosobowe w hotelu Leśny Pałac w Kamionce.
Reklama
Drugi ogłoszony przez organizatorów konkurs ma na celu zachęcić pasjonatów ogrodnictwa i florystyki do pokazania swoich ukwieconych balkonów/tarasów oraz przedogródków. Spośród nadesłanych lub dostarczonych osobiście zdjęć zostaną wybrane i nagrodzone najpiękniejsze aranżacje. Na zwycięzców w obu kategoriach czekają nagrody w postaci bonów podarunkowych ufundowanych przez Leroy Merlin.

Zgłoszenia na oba konkursy trwają do 18 sierpnia 2023 roku i przyjmowane są w formie zdjęć przesłanych na adres e-mail: konkursy@rdk.rzeszow.pl (w tytule maila należy wpisać nazwę konkursu) lub dostarczonych osobiście w siedzibie Rzeszowskiego Domu Kultury przy ul. Staromiejskiej 43a (od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00). Szczegóły dotyczące konkursów dostępne są na stronie internetowej www.rdk.rzeszow.pl oraz pod numerami telefonu 17 748 39 55 lub 17 748 39 56.
 
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Aresztowano 27-latka, który dokonał kilkunastu włamań na terenie Rzeszowa

RZESZÓW. 14 zarzutów usłyszał 27-latek, który włamywał się do pawilonów handlowych, punktów handlowych i gastronomicznych oraz do firm na terenie naszego miasta.

Rzeszów

Lidl i Biedronka wydłużają godziny otwarcia sklepów

RZESZÓW. Od 2 kwietnia sieć sklepów Lidl wprowadziła wydłużone godziny otwarcia. Markety będą czynne już od godz. 6:00. Podobne ułatwienia dla klientów zastosowała Biedronka.

Rzeszów

Rzeszowscy urzędnicy będą wykonywać swoją pracę zdalnie

RZESZÓW. Zmiany w ratuszu w związku z nowymi ograniczonymi jakie wprowadził rząd od  1 kwietnia 2020 r.

Rzeszów

Jak pojadą autobusy w Wielkanoc? Znamy rozkład jazdy

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego podał okołoświąteczny rozkład jazdy autobusów komunikacji miejskiej.

Rzeszów

Skywayrun organizuje "wirtualny bieg" w Rzeszowie

RZESZÓW. Uczestnicy wirtualnego biegu będą mieli do pokonania dystans 5 km.

Rzeszów

Tarcza Antykryzysowa. Urząd Miasta Rzeszowa uruchamia nr telefonów dla przedsiębiorców

RZESZÓW. Zainteresowani mogą dowiedzieć się o szczegółach możliwości korzystania z ulg określonych w ustawie.

Rzeszów

Trwa zrzutka dla kardiologów ze szpitala "na górce"

RZESZÓW. W serwisie zrzutka.pl trwa zbiórka pieniędzy na zakup środków ochronnych dla kardiologów ze szpitala przy ul. Lwowskiej.

Rzeszów

ZTM otwiera na 3 dni Punkt Obsługi Podróżnego ul. Lisa Kuli

RZESZÓW. Na prośbę pasażerów, w dniach 1 - 3 kwietnia br. otwarty zostanie Punkt Obsługi Podróżnego mieszczący się przy ul. Lisa Kuli 2

Reklama