Rzeszów - Piątek, 13.06.2025
Reklama

Wielkanocne jarmarki w Plazie. Inspiracje i pomysły na świąteczny stół

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
RZESZÓW. Wielkanocne przysmaki, rękodzieło artystyczne, ozdoby świąteczne oraz wyjątkowe przyprawy to wszystko będzie można znaleźć na jarmarkach świątecznych w CH Plaza Rzeszów. Z oferty regionalnych produktów będzie można skorzystać, aż do 15 kwietnia 2022 r.

Tydzień świątecznych jarmarków rozpocznie kiermasz przypraw, podczas którego będzie można kupić wyjątkowe przyprawy z różnych zakątków świata. Od 9 kwietnia 2022 r. CH Plaza Rzeszów rozpoczyna Wielkanocny Kiermasz Ekonomii Społecznej. Imprezę jak co roku organizuje wspólnie z Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Rzeszowie. Na kiermaszu tradycyjnie będzie można znaleźć inspiracje i pomysły na Wielkanocny stół. Pojawią się m.in. ręcznie wykonane pisanki, ozdoby i stroiki świąteczne. Na stoiskach wystawców będzie można kupić również baranki, palmy, koszyki wiklinowe, serwety, dekoracyjne tkaniny, decoupage oraz wyroby z filcu, sklejki czy drewna. Nie zabraknie także stoisk gastronomicznych z tradycyjnymi, regionalnymi potrawami świątecznymi.
Wszystkie produkty oferowane na Kiermaszu Ekonomii Społecznej w CH Plaza Rzeszów wykonane zostały przez podmioty ekonomii społecznej m.in. warsztaty terapii zajęciowej, zakłady aktywności zawodowej czy spółdzielnie socjalne.
Reklama

Od 13 kwietnia w CH Plaza Rzeszów do 15 kwietnia odbędzie się Jarmark Wielkanocny, na którym również pojawią się świąteczne potrawy, rękodzieło artystyczne oraz ozdoby i dekoracje Wielkanocne.

Tydzień Jarmarków Wielkanocnych w CH Plaza Rzeszów potrwa do piątku 15 kwietnia 2022 r. Stoiska wszystkich wystawców można odwiedzać codziennie w godzinach otwarcia Centrum od 10:00 do 21:00.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

"Nie dla piekła kobiet". Dziś manifestacja w Rzeszowie

RZESZÓW. Przeciwnicy zaostrzenia prawa aborcyjnego zbiorą się dziś pod siedzibą Prawa i Sprawiedliwości przy ul. Hetmańskiej.

Rzeszów

Pożar budynku gospodarczego w Hyżnem. W przylegającym domu były 4 osoby i butle gazowe

RZESZÓW. Jako pierwsi na miejsce pożaru dotarli policjanci, którzy pomogli wyjść domownikom i wynieśli butle. Nikomu nic się nie stało.

Rzeszów

Od 8 lutego zamknięta część ul. Siemieńskiego. Zmiany w rozkładzie jazdy kilku linii MPK

RZESZÓW. W związku z pracami przy przebudowie mostu na potoku Przyrwa na ul. Siemieńskiego, zmieni się rozkład jazdy kilku linii MPK.

Rzeszów

Przejazd kolejowy przy ul. Konopnickiej czynny całą dobę

RZESZÓW. W ramach modernizacji Stacji Rzeszów Główny, przebudowano przejazd kolejowo-drogowy przy ul. Marii Konopnickiej, dzięki czemu jest on czynny przez całą dobę.

Rzeszów

Prof. Bralczyk wygłosi wykład w WSIiZ

RZESZÓW. Otwarte spotkanie z Profesorem Bralczykiem odbędzie się 28 stycznia 2021 r. w formie online.

Rzeszów

49-latek włamywał się i okradał bary przy Placu Wolności. Usłyszał zarzuty

RZESZÓW. 49-latek ma na koncie dwa włamania. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Rzeszów

1 lutego rusza linia autobusowa obsługująca nowe rzeszowskie osiedle

RZESZÓW. Od 1 lutego 2021 r. zacznie kursować linia nr 57, która obsłuży teren osiedla Pogwizdów Nowy, które od 1 stycznia br. stało się częścią Rzeszowa.

Rzeszów

W Rzeszowie uruchomiono automat do wymiany bilonów na banknoty

RZESZÓW. W rzeszowskiej placówce NBP działa samoobsługowa maszyna do zamiany monet.

Reklama