Rzeszów - Czwartek, 12.02.2026
Reklama

Wiosenne nowości w Plazie: nowi najemcy i strefa relaksu dla klientów

Dodano: 25.03.2025 r. / Redakcja

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. Centrum Handlowe Plaza Rzeszów poszerza swoją ofertę handlową i usługową. W ostatnim czasie do grona najemców dołączyła marka Ochnik oraz biuro podróży Feniks Tour. Kolejną nowością jest stworzona z myślą o klientach strefa relaksu.

Nowi najemcy

Jednym dwóch nowych najemców, którzy otworzą swoje salony w CH Plaza jest polska marka Ochnik, oferująca galanterię i odzież skórzaną. W ofercie posiada także kolekcję tekstylną obejmująca nie tylko okrycia wierzchnie, ale także szeroki wachlarz odzieży lekkiej, a także akcesoria podróżnicze i duży wybór walizek. Salon zostanie otwarty jeszcze wiosną 2025 roku na I piętrze Centrum i zajmie powierzchnię ponad 400 mkw.

Kolejnym nowy najemca które powiększyło portfolio Centrum jest biuro podróży Feniks Tour, które zdecydowało się na 3-letnią współpracę. Dzięki temu zwiększyła się oferta turystyczna centrum, umożliwiając klientom skorzystanie z licznych propozycji wakacyjnych i wyjazdów zagranicznych.

Reklama

Strefa Relaksu

W ostatnich tygodniach w Centrum zaaranżowana została nowa przestrzeń w postaci Strefy Relaksu. - W trosce o komfort i dobre samopoczucie Klientów, Plaza Rzeszów stworzyła nową, dedykowaną Klientom Strefę Relaksu. To przestrzeń, która ma na celu zapewnienie odwiedzającym chwili wytchnienia w trakcie zakupów oraz umożliwienie im spotkania się z bliskimi w nowoczesnym otoczeniu – mówi Radosław Jamrozik, Dyrektor CH Plaza Rzeszów.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Trwają poszukiwania sprawcy śmiertelnego wypadku. Odjechał nie udzielając pomocy poszkodowanemu

RZESZÓW. Do wypadku doszło w sobotę 11 stycznia 2020 r. około godz. 16.30 w miejscowości Wyręby.

Rzeszów

Rzeszowskie Towarzystwo Żużlowe zaprezentuje drużynę. Kapitana wybiorą kibice

RZESZÓW. Już w piątek, 24 stycznia, o godz. 18:00 w Millenium Hall odbędzie się prezentacja drużyny Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego na sezon 2020.

Rzeszów

Spośród 402 szkół z całego kraju wybrano 20 do projektu „Szkoła dla innowatora”. Wśród nich placówka z Rzeszowa

RZESZÓW. Szkoła Podstawowa nr 21 im. Armii Krajowej w Rzeszowie zakwalifikowała się do projektu „Szkoła dla innowatora”.

Rzeszów

Jest oferta na budowę kładek rowerowych w mieście. Jedna cześć przetargu z szansą na realizacje

RZESZÓW. Przetarg na budowę kładek rowerowych, które miałyby powstać przy moście Lwowskim, Karpackim i Narutowicza trwa.

Rzeszów

Strażak z rzeszowskiej komendy miejskiej otrzymał medal od Prezydenta RP

RZESZÓW. Medal Za Ofiarność i Odwagę został wręczony podczas uroczystości, która odbyła się 8.01.2020r. w Pałacu Prezydenckim.

Rzeszów

Wydano „wuzetkę” na wieżowiec na os. Nowe Miasto. Będzie mógł mieć nawet 180 m wysokości

RZESZÓW. Inwestycja miała by się znajdować na parkingu przed Delikatesami Centrum na ul. Podwisłocze.

Rzeszów

Kolejne problemy z obwodnicą południową miasta

RZESZÓW. Tym razem „kłody pod nogi” rzucają władzom miasta mieszkańcy i stowarzyszenie, zajmujące się oceną legalności działań administracji

Reklama