Rzeszów - Poniedziałek, 15.09.2025
Reklama

WSIiZ uruchomiła autorski program stypendialny

Dodano: 09.01.2019 r.

fot. Materiały prasowe WSIiZ
fot. Materiały prasowe WSIiZ
RZESZÓW. Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie uruchomiła autorski program stypendialny pn. „School of Leaders” (SoL), który wyłania  najzdolniejszych i najbardziej aktywnych studentów i wspiera ich w procesie rozwoju osobistego, zawodowego oraz kształtuje w nich postawy liderskie.

Programem stypendialnym każdego roku zostanie objętych nie więcej niż 20 studentów, wyłonionych w kilkuetapowym procesie rekrutacji. Osoby objęte programem SoL będą studiowały za darmo – czesne opłacone zostanie przez Uczelnię. Dodatkowo stypendyści otrzymają możliwość m.in.: korzystania z indywidualnej opieki pracownika naukowego (tutora), wspierającego rozwój zainteresowań i kompetencji, bezpłatnego udziału w elitarnych, specjalistycznych warsztatach, czy udziału w projektach i badaniach realizowanych przez jednostki Uczelni.

Obecnie uczelnia jest w fazie poszukiwania firm partnerskich. 
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Miasto realizuje pomysły mieszkańców. W Rzeszowie powstanie, m.in. trzmielowisko i mural ekologiczny

RZESZÓW. Rozpoczęła się realizacja projektów zgłoszonych przez mieszkańców w ramach programu Rzeszów Startup Urban Akcelerator (RSUA). 

Rzeszów

Wniosek o pozwolenie na budowę obwodnicy południowej Rzeszowa złożony

RZESZÓW. Kolejny krok w kierunku budowy obwodnicy południowej Rzeszowa. Wniosek o pozwolenie na budowę złożony.

Rzeszów

Wiosenna zbiórka niebezpiecznych odpadów w Rzeszowie [Terminy i punkty odbioru]

RZESZÓW. W dniach od 23 do 30 kwietnia 2021 r. na terenie miasta odbędzie się obwoźna zbiórka odpadów niebezpiecznych. Odpady będzie można oddawać bezpłatnie.

Rzeszów

W Rzeszowie powstaje nowy park

​RZESZÓW. Strefa relaksu, warzywnik, ogród tematyczny, street workout – to część atrakcji, jakie docelowo znajdą się w nowym parku przy ul. Bł. Karoliny. Docelowo park będzie miał wielkość ok. 2 hektarów. Szacowany...

Rzeszów

Wolne miejsca na szczepienia przeciwko Covid-19 w Rzeszowie

RZESZÓW. Od czwartku 8 kwietnia do soboty 10 kwietnia, punkt szczepień CM Medyk mieszczący się w centrum handlowym Full - Market przy al. Rejtana 53 dysponuje wolnymi miejscami na szczepienia przeciwko Covid-19.

Rzeszów

Na Zalesiu powstanie kameralna galeria handlowa [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Jeszcze w tym roku w Rzeszowie otwarta zostanie nowa galeria handlowa. Obiekt o powierzchni 1400 m2 powstanie na osiedlu Zalesie. Inwestycję realizuje firma Szklane Tarasy.

Rzeszów

Kolejne "gazowce" Autosan dotarły do Rzeszowa

RZESZÓW. Już wkrótce na ulice Rzeszowa wyjadą kolejne autobusy na gaz od firmy Autosan.

Rzeszów

Na Placu Farnym i przy ul. Chmaja powstaną ogrody kieszonkowe [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Na przełomie czerwca i lipca w Rzeszowie powstaną dwa nowe tzw. ogrody kieszonkowe. Zarząd Zieleni Miejskiej ma już gotowe projekty.

Reklama