Rzeszów - Sobota, 17.05.2025
Reklama

WSIiZ zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Dodano:

fot. WSIiZ
fot. WSIiZ
RZESZÓW. Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie po raz kolejny zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.
 
W tym roku na internetowej aukcji WSIiZ dla WOŚP w serwisie Allegro można wylicytować m.in.

•   kolację oraz zaproszenie VIP dla dwóch osób na spotkanie z cyklu „Wielkie pytania w nauce”, w którym wezmą udział prof. Jerzy Bralczyk i prof. Jan Miodek
•   pakiet bestsellerów wydawnictwa CCPress. Wśród publikacji książka z autografem ks. prof. Michała Hellera pt. „Pytanie glinianego garnka. Kazania krótkie o wojnie i pokoju”
•   szkolenie Cisco Certified Network Associate (sieci komputerowe) realizowane w formie on-line
•   voucher o wartości 1500 zł na studia podyplomowe w roku akademickim 2023/2024
 
Reklama
Wszystkie aukcje dostępnej sa na oficjalnej stronie internetowej WSIiZ.
 
Wystawione spotkania i przedmioty można licytować do 29 stycznia 2023 roku do godziny 23.30. Cały dochód ze wszystkich aukcji zostanie przekazany na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
 
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie od 2015 roku aktywnie włącza się w finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W poprzednich latach na rzecz WOŚPu Uczelnia przekazała m.in.: pakiet książek ks. prof. Michała Hellera z dedykacją Autora, prace prof. Wiktora Zina, vouchery na widokowy lot szybowcem, plakaty dr Patrycji Longawy, możliwość nagrania trailera wideo w studiu telewizyjnym WSIiZ oraz spotkanie ze specjalistami z zakresu zakładania firm oraz startupów technologicznych.
 
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

20-latek zatrzymany za posiadanie marihuany

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. W jego piwnicy funkcjonariusze znaleźli ponad 50 g suszu marihuany.

Rzeszów

W Rzeszowie ruszyła I edycja konkursu "Miejsce przyjazne seniorom"

RZESZÓW. Organizatorzy konkursu chcą wyróżnić osoby i miejsca przyjazne seniorom. 

Rzeszów

Będą podwyżki dla urzędników miejskich?

RZESZÓW. Podczas dzisiejszej sesji Rady Miasta poruszony został temat podwyżek dla zarabiających najniższą krajową rzeszowskich pracowników samorządowych. Szczególną uwagę zwrócono na płace pracowników żłobków.

Rzeszów

Rzeszów z największą dostępnością mieszkańców do terenów zielonych. Prezydent: "chcemy podwyższać ten wskaźnik"

RZESZÓW. Według badań Obserwatorium Polityki Miejskiej Instytutu Rozwoju Miast i Regionów, dotyczących terenów zieleni w największych polskich miastach, Rzeszów cechuje się największą dostępnością mieszkańców do terenów zielonych.

Rzeszów

Jak pojadą autobusy na Wszystkich Świętych?

RZESZÓW. ZTM uruchomi dziesięć specjalnych linii autobusowych. Większość połączeń będzie odbywać się co 20 minut.

Rzeszów

35 mln dla Rzeszowa w ramach Polskiego Ładu

RZESZÓW. Przebudowa ul. Warszawskiej oraz termomodernizacja budynków przedszkolnych i szkolnych to inwestycje, jakie powstaną za 35 mln zł, które Rzeszów otrzymał z Rządowego Funduszu Polski Ład Programu Inwestycji Strategicznych.

Rzeszów

Rzeszowskie PSZOKi w piątki będą nieczynne

RZESZÓW. Od 1 listopada br. do 31 marca przyszłego roku Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych będą czynne we wtorki, czwartki i soboty.

Rzeszów

Będzie większe wsparcie dla Podkarpackiego Centrum Lekkiej Atletyki?

RZESZÓW, Dziś przed południem odbyła się konferencja prasowa z udziałem m.in. marszałka województwa podkarpackiego, dotycząca środków, jakie mają być przeznaczone na powstanie Podkarpackiego Centrum Lekkiej Atletyki.

Reklama