Rzeszów - Niedziela, 08.02.2026
Reklama

WSPiA apeluje do studentów i pracowników "o ostrożność i nieuleganie panice"

Dodano: 06.03.2020 r.

fot. WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
fot. WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
RZESZÓW. „Zachowaj ostrożność, nie panikuj” - WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa wystosowała apel do studentów i pracowników, w związku z koronawirusem. W razie konieczności uczelnia „rozważy możliwość ograniczenia zajęć dla studentów studiów niestacjonarnych”.

„W związku z informacjami na temat rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa zwraca się do studentów i pracowników o zastosowanie się do wytycznych polskich służb sanitarnych. Uczelnia zaleca także powstrzymanie się od wyjazdów zagranicznych. Apeluje jednocześnie o ostrożność i nieuleganie panice.” – czytamy w komunikacie uczelni.

WSPiA apeluje o stosowanie się do wytycznych Głównego Inspektora sanitarnego oraz postepowanie zgodne z obowiązującymi zaleceniami, na wypadek zauważenia u siebie niepokojących objawów lub pobytu w ostatnim czasie za granicą w krajach podwyższonego ryzyka. Jednocześnie uczelnia zapewnia, że w momencie realnego zagrożenia na terenie naszego województwa, w trosce o bezpieczeństwo studentów, jak i pracowników, rozważy możliwość ograniczenia zajęć dla studentów studiów niestacjonarnych, podczas których w kampusie WSPiA pojawia się blisko 1500 studentów.
Reklama
Na terenie uczelni rozwieszono również plakaty informacyjne na temat zachowania środków ostrożności.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Pierwsza w historii Rzeszowa licytacja zagubionych przedmiotów

RZESZÓW. Urząd Miasta Rzeszowa organizuje pierwszą w historii licytację przedmiotów, które przez lata gromadziło Biuro Rzeczy Znalezionych. Pod młotek pójdą m.in. złote obrączki, pierścionki z kamieniami, złote łańcuszki, rowery czy hulajnoga.

Rzeszów

Ponad 141 tysięcy pasażerów we wrześniu. Kolejny rekord lotniska w Jasionce

RZESZÓW/JASIONKA. Port Lotniczy Rzeszów–Jasionka po raz kolejny odnotował historyczny wynik. Tylko we wrześniu z usług podrzeszowskiego lotniska skorzystało ponad 141 tysięcy pasażerów. To wzrost o blisko 11 procent w porównaniu z analogicznym...

Rzeszów

Marsz „Polska za pokojem” w Rzeszowie. Pochód uświetnią ułani na koniach i artyści w strojach ludowych

RZESZÓW. Konfederacja Korony Polskiej organizuje w stolicy Podkarpacia marsz pn. „Polska za pokojem”. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 19 października. Przemarsz uświetnią ułani na koniach oraz artyści w strojach ludowych.

Rzeszów

Policja apeluje o ostrożność. W jeden dzień – pięć wypadków z udziałem niechronionych uczestników ruchu

RZESZÓW. Tylko wczoraj policjanci z rzeszowskiej drogówki interweniowali w związku z pięcioma wypadkami drogowymi. We wszystkich przypadkach poszkodowanymi byli niechronieni uczestnicy ruchu – piesi, rowerzyści oraz osoby poruszające się na hulajnogach.

Rzeszów

Śmierć nastolatków w Rzeszowie. Nowe informacje z prokuratury

RZESZÓW. Rzeszowska prokuratura ujawniła wstępną przyczynę zgonu 14-letniej Mai oraz 15-letniego Wiktora, których ciała znaleziono w sobotę w Rzeszowie.

Rzeszów

WizzAir uruchomi nowy bezpośredni kierunek z Rzeszowa

RZESZÓW/JASIONKA. Węgierska linia lotnicza Wizz Air ogłosiła pięć nowych tras z Polski. W przyszłym roku przewoźnik uruchomi m.in. bezpośrednie loty z Rzeszowa, Gdańska, Wrocławia i Poznania do Podgoricy (Czarnogóra).

Rzeszów

Światowej klasy architekt i urbanista w Rzeszowie. Opowie o projekcie dzielnicy Future Park

RZESZÓW. Winy Maas – światowej klasy holenderski architekt i urbanista – wygłosi w Rzeszowie wykład poświęcony swojej wizji miast przyszłości oraz projektowi Future Park – nowej, 50-hektarowej dzielnicy Rzeszowa.

Reklama