Rzeszów - Czwartek, 26.03.2026
Reklama

Wymienią nawierzchnie na ul. Wita Stwosza. Będą utrudnienia w ruchu

Dodano: 17.02.2020 r.

fot. RESinet.pl
fot. RESinet.pl
RZESZÓW. Ulica Wita Stwosza będzie wyremontowana. Miasto szuka wykonawcy. Prace mają potrwać cztery miesiące. Kierowcy muszą przygotować się na utrudnienia.

Miasto rozpoczęło przetarg na wykonanie robót budowlanych, polegających na remoncie ulicy Wita Stwosza w Rzeszowie. Zakres planowanych prac obejmuje m.in. wymianę nawierzchni oraz chodników.

„Jeśli chodzi o zakres prac, to remont będzie polegał na wymianie nawierzchni, studzienek i włazów” – informuje Agnieszka Siwak-Krzywonos z biura prasowego Urzędu Miasta Rzeszowa.

W związku z remontem ulicy, kierowcy musza przygotować się na utrudnienia w ruchu, wynikające przede wszystkim z wymiany nawierzchni ulicy. Remont ma trwać 120 dni od daty podpisania umowy z wykonawcą.

Propozycje finansowe firm ratusz pozna 27 lutego br. podczas otwarcia ofert. W budżecie miasta na 2020 roku widzimy, że Miejski Zarząd Dróg na inwestycje planuje wydać nie więcej niż 848 tys. zł.  
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Bezpłatne badania dla mężczyzn w Rzeszowie. W programie m.in. badania EKG i spirometria

RZESZÓW. W sobotę 16 listopada od godz. 9.00 do 13.00 w ZOZ nr 2 w Rzeszowie panowie będą mogli wykonać szereg bezpłatnych badań profilaktycznych.

Rzeszów

Ranking Europolis. Rzeszów na drugim miejscu wśród „Miast dla młodych”

RZESZÓW. Fundacja Schumana opublikowała Ranking Europolis. Zbadano atrakcyjność 66 polskich miast dla ich młodych mieszkańców. 

Rzeszów

Pomnik marszałka Piłsudskiego oficjalnie odsłonięty

RZESZÓW. Pomnik marszałka Józefa Piłsudskiego znajdujący się na placu Wolności doczekał się oficjalnego odsłonięcia.

Rzeszów

Budowa kładki kompozytowej dla rowerzystów wstrzymana. Miasto straci dofinansowanie?

RZESZÓW. W ratuszu nie zapadły żadne decyzje dotyczące przyszłości inwestycji.

Rzeszów

Podwyżka za odbiór śmieci nieunikniona? PGE wycofuje zapewniania względem średniej ceny

RZESZÓW. Mieszkańcy Rzeszowa od nowego roku mogą spodziewać się kolejnych podwyżek rachunków.

Rzeszów

Droga do Boguchwały zablokowana. Trwa wyciąganie naczepy z przydrożnego rowu

RZESZÓW.  Samochody osobowe kierowane są na objazdy przez Racławówkę.

Rzeszów

Utrudnienia na ul. Kopisto. Trwa wymiana nawierzchni

RZESZÓW. Prace mają zostać zakończone do jutra.

Reklama