Rzeszów - Czwartek, 15.05.2025
Reklama

Wypadek na rzeszowskiej zaporze. Zderzyły się dwa samochody

Dodano: /

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Przed południem na Moście Karpackim w Rzeszowie doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów. 84-letni kierowca peugeota zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z fordem. Mężyczyzna został przewieziony do szpitala, gdzie niestety zmarł. 

Do zdarzenia doszło dzisiaj (20.03) po godz. 11:30 na al. Powstańców Warszawy. Jak informuje policja, 84-letni mężczyzna kierujący samochodem marki peugeot, jadąc od strony al. Armii Krajowej, z niewyjaśnionego powodu zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z fordem. Mężczyzna najprawdopodobniej zasłabł podczas jazdy. Nieprzytomnego z pojazdu wyciągnął kierowca autobusu MPK, który rozpoczął jego reanimację i kontynuował ją do przyjazdu służb medycznych. 84-latek trafił do szpitala. Niestety, jego życia nie udało się uratować. 

Fordem podróżowała 21-letnia kobieta wraz z pasażerką. Na szczęście nie doznały żadnych obrażeń.

Na miejscu pracują policjanci, którzy przeprowadzą oględziny i zabezpieczą ślady, w celu wyjaśnienia dokładnych okoliczności tego zdarzenia. Ruch kołowy jest całkowicie zablokowany. Policjanci kierują na objazdy.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Na Podkarpaciu ruszyły szczepienia przeciw Covid-19

RZESZÓW. W szpitalu MSWiA w Rzeszowie zaszczepiono pierwsze osoby z tzw. grupy „0”przeciw Covid-19.

Rzeszów

Czy Rzeszów zostanie "Świetlną Stolicą Polski"? Trwa głosowanie

Trwa 12. edycja „Świeć się z Energą”, ogólnopolskiego plebiscytu, w którym wybierane są najpiękniejsze iluminacje rozświetlające polskie miasta. Zwycięskie miasto otrzyma sprzęt AGD z przeznaczeniem dla potrzebujących mieszkańców.

Rzeszów

Na terenie Politechniki Rzeszowskiej powstaje Uczelniane Archiwum

RZESZÓW. Rozpoczęto budowę budynku Uczelnianego Archiwum Politechniki Rzeszowskiej. Obiekt o wartości blisko 3,9 mln zł powstaje na terenie osiedla studenckiego. Ma być gotowy we wrześniu 2021 roku.

Rzeszów

Z Rzeszowa do Szczecina pociągiem TLK Górski

RZESZÓW. W niedzielę 13 grudnia 2020 roku na tory po raz pierwszy wyjechał pociąg PKP Intercity nazwany na cześć Kazimierza Górskiego, który kursuje między Rzeszowem a Szczecinem.

Rzeszów

Od 1 stycznia zmiany w rozkładzie jazdy komunikacji miejskiej

RZESZÓW. Trzy linie komunikacji miejskiej od nowego roku pojadą wg. nowego rozkładu jazdy.

Rzeszów

Strabag przebuduje układ komunikacyjny w centrum Rzeszowa. Podpisano umowę

RZESZÓW. Podpisano umowę z firmą Strabag, na przebudowę układu komunikacyjnego w centrum Rzeszowa. Inwestycja ma być gotowa jesienią 2022 roku.

Rzeszów

Policyjny pościg ulicami Rzeszowa za pijanym kierowcą

RZESZÓW. Policjanci drogówki ścigali kierowcę toyoty, który przekroczył dozwoloną prędkość i nie zatrzymał się do kontroli. Okazało się, że mężczyzna był pod wpływem alkoholu.

Reklama