Rzeszów - Środa, 07.05.2025
Reklama

Wypadek na rzeszowskiej zaporze. Zderzyły się dwa samochody

Dodano: /

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Przed południem na Moście Karpackim w Rzeszowie doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów. 84-letni kierowca peugeota zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z fordem. Mężyczyzna został przewieziony do szpitala, gdzie niestety zmarł. 

Do zdarzenia doszło dzisiaj (20.03) po godz. 11:30 na al. Powstańców Warszawy. Jak informuje policja, 84-letni mężczyzna kierujący samochodem marki peugeot, jadąc od strony al. Armii Krajowej, z niewyjaśnionego powodu zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z fordem. Mężczyzna najprawdopodobniej zasłabł podczas jazdy. Nieprzytomnego z pojazdu wyciągnął kierowca autobusu MPK, który rozpoczął jego reanimację i kontynuował ją do przyjazdu służb medycznych. 84-latek trafił do szpitala. Niestety, jego życia nie udało się uratować. 

Fordem podróżowała 21-letnia kobieta wraz z pasażerką. Na szczęście nie doznały żadnych obrażeń.

Na miejscu pracują policjanci, którzy przeprowadzą oględziny i zabezpieczą ślady, w celu wyjaśnienia dokładnych okoliczności tego zdarzenia. Ruch kołowy jest całkowicie zablokowany. Policjanci kierują na objazdy.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Udało się zatrzymać jednego z uczestników bójki przy Millenium Hall

RZESZÓW. W zdarzeniu uczestniczyło około 40 – 50 pseudokibiców.

Rzeszów

Na Uniwersytecie Rzeszowskim powstaje Centrum Symulacji Medycznej

RZESZÓW. Otwarcie Centrum Symulacji Medycznej UR odbędzie się 20 lutego 2020 r., o godz. 10:00 w siedzibie Centrum, mieszczącym się przy ul. Warszawska 26a.

Rzeszów

Z zaparkowanej ciężarówki "zlali" 100 litrów paliwa. Zarzuty m.in. dla 17-latka

RZESZÓW. Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o kradzieże paliwa.

Rzeszów

Obowiązkowe szczepienie jednym z kryteriów rekrutacji do żłobków i przedszkoli w Rzeszowie?

RZESZÓW. Zgodnie z opublikowanym raportem GUS-u – w 2018 r. w miejskich placówkach ochrony zdrowia karty uodpornienia posiadało 98,3% dzieci w trzecim roku życia.

Rzeszów

Nowa metoda podpisywania dokumentów w ZUS-ie

RZESZÓW, PODKARPACIE. ZUS udostępnił na Platformie Usług Elektronicznych nową metodę podpisywania dokumentów jakim jest podpis osobisty.

Rzeszów

Bójka pseudokibiców przy Millenium Hall

RZESZÓW. Policji nie udało się nikogo zatrzymać.

Rzeszów

Zarząd województwa odpowiada władzom miasta ws. parkingu przy ul. Ciepłowniczej

RZESZÓW. Sprawa najpewniej znajdzie swój finał w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym.

Rzeszów

Asseco Resovia Rzeszów ma nowego trenera

RZESZÓW. Trener Zanini pracę w rzeszowskim klubie rozpocznie we wtorek.

Reklama