Rzeszów - Poniedziałek, 15.09.2025
Reklama

Wypadek na ul. Podkarpackiej. Kierowca peugeota potrącił rowerzystów na przejeździe dla rowerów

Dodano: 20.05.2020 r.

fot. Emilia Pająk / Archiwum RESinet.pl
fot. Emilia Pająk / Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Ranni rowerzyści - 29-letni mężczyzna oraz 26-letnia kobieta - trafili do szpitala.
 
Do wypadku doszło wczoraj około godz. 14:00 na skrzyżowaniu ulicy Podkarpackiej z Wetlińska. Jak ustaliła Policja, 56-letni kierowca peugeota, jadąc w kierunku centrum miasta, potrącił dwoje rowerzystów przejeżdżających przez przejazd dla rowerów. Mężczyzna omijał samochody, które zatrzymały się, aby ustąpić pierwszeństwa rowerzystom.
 
W wyniku potrącenia, 29-letni mężczyzna oraz 26-letnia kobieta kierujący jednośladami zostali ranni. Oboje to mieszkańcy Rzeszowa. Poszkodowani rowerzyści zostali przewiezieni do szpitala. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.
 
56-letniemu kierowcy peugeota zatrzymano prawo jazdy. Policja pracuje nad ustaleniem szczegółowych okoliczności zdarzenia.


 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Uniwersytet Rzeszowski z grantem na badania nad uzależnieniem od e-papierosów

RZESZÓW. Uniwersytet Rzeszowski przeprowadzi badania nad cytyzyną, substancją, która może być pomocna w walce z uzależnieniem od e-papierosów.

Rzeszów

Już w sobotę otwarcie pijalni czekolady w Rzeszowie

RZESZÓW. Na najbliższą sobotę planowane jest otwarcie pijalni czekolady w Millenium Hall. Na wielbicieli słodkości czekają liczne atrakcje, m.in. największa w Polsce czekoladowa fontanna.

Rzeszów

Rozbudowa budynku głównego UR idzie zgodnie z planem

RZESZÓW. Już ponad rok trwa przebudowa budynku głównego A1 Uniwersytetu Rzeszowskiego przy al. Rejtana 16 C. Prace powoli zmierzają ku końcowi.

Rzeszów

Jest projekt uchwały w sprawie konsultacji społecznych w Rzeszowie

RZESZÓW. Gotowy jest projekt uchwały wprowadzającej konsultacje społeczne w ważnych kwestiach dla Rzeszowa.

Rzeszów

Rzeszowska elektrociepłownia gotowa na sezon grzewczy

RZESZÓW. Po serii remontów i modernizacji rzeszowska elektrociepłownia funkcjonuje w pełni sprawnie i wydajnie. Jest gwarancją bezpieczeństwa dostaw ciepła dla Rzeszowa w okresie jesienno-zimowym.

Rzeszów

Budowa drogi łączącej ul. Wierzbową z al. Kopisto zmierza ku końcowi

RZESZÓW. Inwestycja polegająca m.in. na budowie drogi łączącej ul. Wierzbową z al. Kopisto jest już bliska finalizacji. Zakończenie prac przewidziane jest na koniec tego roku.

Reklama