Rzeszów - Poniedziałek, 26.01.2026
Reklama

Wypadek na ul. Sikorskiego w Rzeszowie. Zderzyło się 6 pojazdów, sprawca był pijany

Dodano: 24.10.2025 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. 41-letni kierowca dostawczaka doprowadził do zderzenia sześciu samochodów. W zdarzeniu ucierpiała jedna osoba. Sprawca miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Do wypadku doszło dzisiaj po godz. 10:30 na ul. Sikorskiego w Rzeszowie. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że w zdarzeniu brało udział łącznie 6 pojazdów - 5 samochodów osobowych i dostawczy renault. Kierowca tego ostatniego, mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, najprawdopodobniej nie zachował należytej ostrożności i najechał na tył jadącego przed nim pojazdu marki Jeep. Ten z kolei uderzył w dacię. Następnie renault gwałtownie odbił w lewo i zderzył się z teslą, a potem uderzył jeszcze w jadącą z naprzeciwka toyotę. TOtyota isłą odrzutu zderzyła się z volvo. 

W zdarzeniu ranny został 70-letni kierujący toyotą. Poszkodowany został przewieziony karetką pogotowia do szpitala.

Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że 41-letni kierowca renault był kompletnie pijany. Badanie alkomatem wykazało ponad 3 promile alkoholu w jego  organizmie.

W rejonie wypadku wystepują utrudnienia. Ruch w kierunku Tyczyna i Rzeszowa odbywa się jednym pasem.

Utrudnienia potrwają co najmniej do godz. 15:00.

Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ratusz chce budować swoją spalarnię odpadów. Jest wniosek do marszałka

RZESZÓW. Miasto planuje za ok. 300-350 mln zł zbudować swoją własną spalarnie odpadów. 

Rzeszów

Zatrzymano mężczyznę podejrzanego ws. śmierci 70-latka w Głogowie Młp.

GŁOGÓW MŁP. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów wczoraj w nocy w Krakowie.

Rzeszów

Przetarg dot. połączenia Al. Kopisto z ul Wierzbową już w lutym?

RZESZÓW. Projektowana droga ma mieć dwa pasy o szerokości 3,5 metrów.

Rzeszów

Rewitalizacja ul. Grunwaldzkiej może się rozpocząć już na wiosnę

RZESZÓW. W ratuszu słyszymy, że dokumentacja projektowa na rewitalizację ul. Grunwaldzkiej jest gotowa. Inwestycja może ruszyć już w marcu.

Rzeszów

Znaleziono zwłoki 70-latka. Prokuratura: „Mamy do czynienia najprawdopodobniej z zabójstwem”

GŁOGÓW MŁP. Niewykluczone, że do śmierci 70-latka mogły przyczynić się osoby trzecie.

Rzeszów

Malują usta na różowo, by walczyć z rakiem. Już niebawem Pink Lips Project

RZESZÓW. Kobiety będą miały szansę uczestniczyć w evencie profilaktyczno-edukacyjnym organizowanym w Galerii Rzeszów 25 stycznia w godzinach 12:00-16:00.

Rzeszów

Wzrosną ceny za odbiór śmieci w Rzeszowie. W środę sesja nadzwyczajna

RZESZÓW. Radni w środę zajmą się m.in. projektem uchwały ustalającym nowy cennik za odbiór odpadów.

Reklama