Rzeszów - Wtorek, 24.06.2025
Reklama

Wypadek na ul. Sikorskiego. Zderzyły się cztery samochody

Dodano:

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. 33-letnia kobieta została ranna w zderzeniu czterech pojazdów, do którego doszło dziś rano na ul. Sikorskiego w Rzeszowie. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.

Do zdarzenia doszło około godz. 7.40. Wg wstępnych ustaleń policji, 25-letni kierowca Jeepa, jadąc w kierunku Tyczyna, najechał na tył subaru. Za kierownicą subaru siedziała 34-letnia kobieta, która zamierzała skręcić w lewo na teren posesji. W wyniku uderzenia, jej samochód został przemieszczony na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się z volkswagenem, którym kierowała 33-lenia kobieta. Po uderzeniu, volkswagen został zepchnięty na prawy pas ruchu w kierunku ul. Rejtana, gdzie zderzył się z oplem vectrą. Oplem kierował 26-letni mieszkaniec Rzeszowa. W wypadku ucierpiała kobieta kierująca volkswagenem - została przewieziona do szpitala.

Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Na miejscu okazało się, że 34-letnia kierująca pojazdem marki Subaru była poszukiwana przez Prokuraturę Rejonowa w Rzeszowie, celem ustalenia jej miejsca pobytu.

W miejscu wypadku wystąpiły czasowe utrudnienia w ruchu. Zablokowane były lewe pasy ruchu w obu kierunkach.
 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Podwyżka za odbiór śmieci nieunikniona? PGE wycofuje zapewniania względem średniej ceny

RZESZÓW. Mieszkańcy Rzeszowa od nowego roku mogą spodziewać się kolejnych podwyżek rachunków.

Rzeszów

Droga do Boguchwały zablokowana. Trwa wyciąganie naczepy z przydrożnego rowu

RZESZÓW.  Samochody osobowe kierowane są na objazdy przez Racławówkę.

Rzeszów

Utrudnienia na ul. Kopisto. Trwa wymiana nawierzchni

RZESZÓW. Prace mają zostać zakończone do jutra.

Rzeszów

Rzeszów pierwszym polskim miastem z wizyjnym monitoringiem strefy płatnego parkowania

RZESZÓW. Projekt o wartości 14,7 mln zł ma być wprowadzony w życie od 2021 roku.

Rzeszów

Ustalono tożsamość mężczyzny wyłowionego z Wisłoka

RZESZÓW. Policjanci ustalili tożsamość mężczyzny, którego ciało wyciągnięto z zalewu nad Wisłokiem.

Rzeszów

Przebudowa dworca PKP. Prace są mocno zaawansowane [FOTO]

RZESZÓW. PKP PLK planuje w styczniu 2020 roku oddać do eksploatacji tor 1 i 3 wraz z pozostałą częścią peronu nr 1 i nr 2.

Rzeszów

Budynek Uniwersytetu Rzeszowskiego przy ul. Rejtana zmieni całkowicie swoje oblicze

RZESZÓW. Szacowany koszt inwestycji wyniesie około 16 mln zł.

Rzeszów

Kolarstwo powróci do Rzeszowa. Odbędzie się Orlen Wyścig Narodowy 2020

RZESZÓW. Zawody odbędą się 29-30 sierpnia i będą finałową imprezą cyklu UCI Nations Cup U23.

Reklama